Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha fiatalként...

Dead_angel16 kérdése:

Nagyon gáz ha fiatalként elmennék modellkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Igazából itt nem azon van a hangsúly,hogy gáz-e hanem az,hogy érdemes-e...

Jelenleg egy modell cég várja a visszajelzésemet és egy másik azt,hogy ősszel elmenjek Castingra (kásztingra),és ugye mind a két helyen ismernek,tehát elvileg mind a két helyen felvennének nagyobb eséllyel.

Az egyik helyen még nőnöm kéne,és egy kicsit szálkásítanom.

A másik helyen már beszéltem egy "fő emberkével" aki amúgy a legjobb fiú barátom,és azt mondta,hogy teljesen jó az alakom,szép az arcom,és a magasságom is passzol. És itt többet is fizetnének mint a másik helyen.. igazából csak annyi a baj,hogy jövőre kezdem a 7.-ik osztályt,és szeretném jövőre is odatenni magamat a tanulás kapcsán,mert tudom,hogy fontos,és mind a kettő helyen szeptemberben kezdenék.. szóval ha valaki idáig elolvasta,annak köszönöm,és ha van bármi tanácsa azt kérem írja le nekem,köszönöm!:)



#pénz ##modellkedes ##melyiklegyen ##sulivalmilegyen
2017. ápr. 30. 10:09
 1/1 anonim ***** válasza:

"Sziasztok! Igazából itt nem azon van a hangsúly,hogy gáz-e hanem az,hogy érdemes-e..."


Nem vágom, miért nem lehet egy kérdést normálisan kiírni...


"...elmenjek Castingra (kásztingra)" ez fájt, de nagyon...


"mind a két helyen ismernek,tehát elvileg mind a két helyen felvennének nagyobb eséllyel." - bárcsak ilyen egyszerűen mennének a dolgok...


"Az egyik helyen még nőnöm kéne,és egy kicsit szálkásítanom." Aztaqrva! Engem bezzeg nem akartak felvenni akkor, amikor "még egy kicsit szálkásítanom" kellett volna, pedig basszus, nem sok munkájukba került volna, ha felvesznek úgy, ahogy vagyok, hogy aztán foglalkozzanak velem azért, hogy elkezdhessenek fotózni... ezt a szemétséget... mekkora mákod van, hogy így is felvennének téged! Sz'tem ezt a lehetőséget fogadd el, gondolj bele, amíg ki nem szálkásítod magad, addig ők kikondiztatnak téged azért, hogy ők fotózhassanak és fizethessenek neked...


...fájdalmas, hogy vannak olyan emberek, akik nem tudnak önálló döntéseket hozni...

2017. ápr. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!