Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért undorodtam meg a cigitől...

Miért undorodtam meg a cigitől fizikailag annak ellenére, hogy néhány évig rendszeresen szívtam?

Figyelt kérdés
Nem, mintha nagyon rá akarnék szokni, de érthetetlen és ez zavar. Két-három évig voltam 'partidohányos', barátokkal heti egy-két alkalommal szívtuk. Most hányingerem van a szagától is, néha olyan erős, hogy méterekre kell mennem dohányos barátaimtól. Egy-egy slukktól konkrétan hánytam két alkalommal is. Azóta persze nem erőltetem, pedig néha elkap a vágy, hogy ,,kocáskodjak˝. Ez valami betegség lehet?

2017. ápr. 30. 18:11
 1/1 anonim válasza:

Nem betegség, hanem természetes.

Miért csodálkozol azon, hogy undorodol a cigitől? A cigiben nincs semmi jó, csak placebo. Örülj annak, hogy az agyad ezt megértette. Gratulálok, millióból egy vagy.:)

2017. máj. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!