Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátnőm utánoz, és nagyon...

A barátnőm utánoz, és nagyon idegesít. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
A barátnőm folyton lemásol,ami nagyon idegesít.Szeretem a KPOPot,sok bandát,pl EXO,Twice,BigBang stb. Az UB bandám a BTS.Sokszor hallgatom az iskolában a BTS számait. Barátnőm leszólta őket,minden b..zinak mondta a tagokat,és ha füles nélkül hallgattam akármelyik számukat a barátnőm kiment a teremből,hogy kapcsoljam ki ezeket a b..zikat,vagy ő elmegy. Aztán pár hete váltott,és mostanra már nagyobb ARMYnak gondolja magát mindenkinél. A BTS lett a háttere gépen,telefonon+ 0-24ben az ő zenéiket hallgatja. Az UBje RM,és ha azt merem rá mondani,hogy de cuki,vagy de jó kép lett róla,akkor egyből támad,hogy RM az övé,az ő férje,és miért mondok én ilyet rá.A BigBangből G-Dragon-ra azt mondta,hogy olyan hangja van,mint egy lánynak,meg úgy is néz ki. Mostanra meg milyen helyes,meg milyen jó hangja van. A töbiek előtt is villog,hogy mennyire imádja a KPOPot,miközbe nemrég még ku..ázta a lányokat,és bu..zta a fiúkat. És nem csak a zenei ízlésemet másolja,hanem hirtelen megszerette az animéket is. Lehet,hogy nagyon gyerekesen hangzik ez az egész,de engem nagyon idegesít,hogy folyton menőzik a többieknek,mikor eddig szidott minden koreait. Szerintetek mit tegyek? Megmondjam neki,hogy hagyja abba? A válaszaitokat köszönöm:D
2017. ápr. 30. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:
egy sima sznob, nincs még saját ízlése és időről időre ez változik majd. 14-24 éves tartományban mindenki kinövi, ki előbb ki utóbb.
2017. ápr. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolom nem egy iq huszár.
2017. máj. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!