Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom exfelesége mióta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom exfelesége mióta megtudta, hogy együtt vagyunk, finoman próbálkozik nála. A barátomat nem érdekli, de engem nagyon idegesít. Tennem kéne valamit vagy ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés
A csaj hónapokig csalta, emiatt váltak el 3 éve. Eddig nem érdekelte, hogy mi van vele, nem is tartották a kapcsolatot, most viszont megjelent a színen. A párom barátainak lájkolgat meg kedveskedik Facebookon és a barátomtól is "hirtelen" 3 év után elnézést kért, amiért megcsalta. Tudom, hogy már túl van a lányon és engem szeret, de akkor is idegesít! Hogy lehet valaki ilyen álszent kis r*bi?

2017. márc. 24. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne tegyél semmit, majd a barátod elintézi.

Te ne mutasd az exnek, hogy idegesít, mert még azt hiszi, hogy féltékeny vagy rá és ezt az örömöt ne add meg neki!

Nem ártana a barátodnak letiltania egy olyan üzenet keretében, hogy

"Rendben, nem haragszom, sőt hálás vagyok neked, mert ezért sikerült találkoznom a jelenlegi barátnőmmel, akivel nagyon boldogok vagyunk! Neked is ezt kívánom, de kérlek ne írogass, én azt az időszakot már lezártam!"

2017. márc. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Neked nem kell tenned semmit. Annál gázabb nincs. A pasidnak kell(ene) elintézni. Ha nem képes rá (mert bejön neki vagy vissza akarja szerezni)akkor mégis csak tenned kéne valamit, kidobni a pasit...
2017. márc. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kár féltékenykedned. Ha idegeskedsz és őt is stresszeled ezzel, akkor az a ti kapcsolatotoknak árt. Nyugi, próbálj meg lazítani, foglald el magad valamivel.


Akkor aggódj, ha a pasid is úgy viszonyul felé. Bár akkor viszont már rá kell adni a kabátot..

2017. márc. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tartotta vele a kapcsolatot azóta, hogy eljött. A barátom nem válaszol neki, a csaj az üzenőfalára írogat, úgy tesz, mintha jóban lennének még. Nem hiszem, hogy akarna tőle bármit is, mert anno nagyon megbántotta. Azt mondta, hogyha én nem lennék, akkor se kéne neki újra, mert eljátszotta a bizalmát. A barátomban bízom, tegnap magától letörölte facebookról a csajt. Őt nem érdekli az egész, nem is beszél róla. A legjobb, hogy ma valami kamu indokkal ráírt a lány és számonkérte, hogy miért nem ismerősök már. Hihetetlen, hogy milyen nők vannak!
2017. márc. 29. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!