Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen jellemzőik vannak az...

Milyen jellemzőik vannak az olasz és orosz embereknek?

Figyelt kérdés
Elsősorban külső tulajdonságok érdekelnének - általában milyen színű a hajuk, a szemük, milyen árnyalatú a bőrük, ilyesmik :) Belső tulajdonságokról az olaszokról már éppen eleget (és nem is túl jókat) olvastam, úgyhogy személyiség csak az oroszok érdekelnének. Tudom, hogy nem lehet ezt pontosan megmondani, ráadásul általánosítás is csupán, de ettől még érdekelni ^^ Egy regényemhez kéne egyébként.

2017. máj. 1. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

Az olasz embernek jellemzően két lába, két karja és egy feje van. Ez utóbbin található két fül, két szem, egy-egy orr és száj.


A hajuk vagy fekete, vagy barna, vagy nem.


Szemük színe jellemzően barna, kék, zöld vagy szürke.


Bőrük színe a fehértől a kreolon át a barnáig bármilyen lehet.


Termetük átlagos, 150-200 cm közötti.


Az oroszok hasonlóak.

2017. máj. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces, kedved első, de én értelmes válaszokat szeretnék ^^ Továbbra is várom a válaszokat.
2017. máj. 1. 15:40
 3/3 anonim válasza:

Az olaszok külsőre nem egy kaptafára készültek, mint mondjuk a magyarok. Bár a magyarok között is vannak szőkék, barnák.

Olaszok: mivel az előző évszázadokban eleg sok fajta nép hajókázott a Foldkozi tengeren, ezert keveredtek az emberi fajok. Tehát az olaszok lehetnek szőkék, vörösek, kék szeműek, fehér bőrrel és lehetnek barna, fekete hajúak, barna, mogyoró, kék szemmel, sötét, olíva árnyalatú bőrrel (őket mór típusú embereknek mondják).

2017. máj. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!