Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt barátom terrorizál. Mit...

Volt barátom terrorizál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szakitottam volt barátommal mert terrorizált fenyegetett mit tudok tenni? Rendőrséget nem vonhatom bele mert abból még nagyobb baj lenne 18/L

2017. máj. 3. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugottan vond be a rendőrséget. Az ilyeneknek általába ez is elég hogy leálljanak. Fontos hogy tartsd meg ha fenyegetéseket kapsz hogy legyen bizonyíték. Ne válaszolj az üzeneteire és tiltsd le az összes közösségi oldalról. Ha testileg fenyeget akkor ne járkálj egyedül és ha egy olyan helyre mentek mint ő vagy kerüljétek ki nagy ívből baht the menjetek máshova.
2017. máj. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! A házból ki sem merek lépni embereket vett rá hogy keresgessenek a rendőrséget már értesítettem de azt mondták addig míg vér nem folyik nem avatkoznak közbe pedig nem egy üzenetet megmutattam nekik hangfelvételeket is de semmi nem tudom mit tegyek :(
2017. máj. 5. 19:45
 3/5 anonim válasza:
pontosan hogy/mivel terrorizál?
2017. máj. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azzal hogy megkeres megöl megver a hajamat leégeti a szemöldökömet és a szempillámat is össze vissza vagdos üzeneteim is vannak hogy kerestet emberekkel
2017. máj. 14. 18:23
 5/5 anonim válasza:
Ha még bizonyítékod is van róla, akkor olyan nincs, hogy nem tesz a rendőrség semmit... legalább is remélem, hogy tesz. De ha még sem, akkor keress olyanokat, akik megtudnak védeni barát, ismerős, családtag... csak van valaki, aki tud segíteni!
2017. máj. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!