Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15 évesen nálam aludhat a...

15 évesen nálam aludhat a barátom? Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk együtt a barátommal én 15 éves vagyok, ő pedig 17. Anyukám megengedte, hogy átjöjjön holnap, de szeretnénk ha itt aludhatna. A szobámban van egy ágy és egy kanapé is, gondoltam majd külön aludnánk, csak több időt szeretnék vele tölteni. Szexről még egyáltalán nincs szó hiszen még korainak tartom és szüleim úgyis itthon lesznek. Ti engednétek így?:)

2017. ápr. 28. 21:35
 1/4 Szabo Niki1973 válasza:

Szerintem ha normális a pali akkor simán :D

Szóval szerintem normalis lenne, persze azert meg ne egyutt aludjatok:)

2017. ápr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engedném feltételek nélkül, ha nem bűnöző a kölök.
2017. ápr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha megbízható a srác, akkor csak a szüleiddel kell lebeszélned és szerintem semmi baj vele :)
2017. ápr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%

Ha én neveltelek volna, fel sem merülne ez a kérdés.

Mielőtt beállítasz rosszindulatúnak, leírom miért.

Kérdésedből az látszik -már bocs- nem a "dolgoddal" foglalkozol.Egy 15 éves lánynak az Életre kell felkészülnie, továbbtanulás és egyéb sok-sok kiegészítés. Bölcsességnek nevezhető: mindig minden legjobb a maga idejében, ergo mindig minden akár előre hozottan, akár túl későn vagy soha a sok-sok bajnak problémának forrása.

Akarsz-e sok-sok bajt és problémát? Jó hozz előre későbbi dolgokat, jó halassz el korábbi dolgokat, mindennek következménye lesz.

Ha nem a világban trendi-folyamban (bűnfolyam) akarsz szereplő lenni a kívánságok vonalán, lehetsz nemes "növekedésű" fa a bölcsesség vonalán, értéket is fogsz hordozni és még élvezni is fogod.

Három, most már felnőtt gyermekem van, egyik kislány közülük, sikeres és tiszta a gondolkodása, jól látja a két oldalt.

U.i:Tizen-huszon évesen én is így gondolkodtam, éppen ezért hoztam rossz döntéseket, hátránnyal, sok bajjal indultam felnőttként. Én átmásztam egy ilyen ágyról a másikra.

2017. máj. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!