Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt, hogy tudják fel dolgozni?

Ezt, hogy tudják fel dolgozni?

Figyelt kérdés
Nem rég láttam egy elég durva öngyilkosságot, a szentendrei úton ugrottak ki a 13-ikról a betonra és az ember ketté szakadt. A kiérkező rendőrök,hullaszállítók,hogy tudják feldolgozni az ilyen eseteket/látványokat?

2017. máj. 4. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A hullaszállítók látnak eleget ilyet is, meg cifrábbat is. Aki nem bírja, eleve nem megy oda dolgozni. Idővel pedig meg lehet szokni, igaz, akkor külső szemlélőként esetleg lelketlen dögöknek tűnnének, de valahogy el kell végezniük a munkát...


A rendőrök szintén találkoztak már annyiféle hasonló dologgal, hogy szintén megszokják, eleinte bizonyára viszontlátják a reggelit olykor...


Én nem tudnám se megszokni se feldolgozni az ilyen látványt, nem is akarnám.

2017. máj. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Megszokni senki nem tudja. Képtelenség. Mentős ismerősöm tíz év után otthagyta a szolgálatot, mert nem tudta túltenni magát az ilyeneken. A fejed felett visító sziréna önmagában is nagyon nyomasztó, mondja. Aki nem tiszteli őket, üljön be néhány percre a kocsiba. Semmi mást ne tegyen, csak kicsit üldögéljen a szirénázó kocsiban.

Képzelheted, ha így vélekedik, milyen lehet egy összeégett, szétszakadt test. A vízi hullák a legdurvábbak.

Az egészségügyben is gyakorta találkozik a személyzet a halállal. Nem szabad belegondolni, nem alakulhat ki érzelmi kötődés a beteggel, mert abból csak tragédia lehet.

Nem lehet csupán olyan munkadarabnak tekinteni az embert, mint egy darab fémet, amelyből csapágy lesz, de törekedni kell rá.

Akinek ez nem megy, nem alkalmas ilyen feladatok ellátására.

2017. máj. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha annyira kamu,küldhetek neked képet. :) Ismerősöm bkk-s és őket hívták oda,hogy a buszt tereljék el a másik megállóba... Mert nem szép látvány az ilyen hitetlen kis barátom.
2017. máj. 5. 20:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem rendőr ismerősöm akkor hagyta ott a szakmát, amikor egy autóbalesetnél, a szülők összenyomták a kisgyereket. De olyan esethez is kihívták, ahol a halottak le voltak fejezve.
2017. máj. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én "csak" egy balesetet láttam.. próbálj meg nem belegondolni ,hogy embert láttál.. legyél hozzá semleges érzésű . Máshogy nem tudod feldolgozni.. vagy mondd el valakinek az egészet akinek bírja a gyomra, add ki.
2017. okt. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!