Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire valószínű hogy...

Mennyire valószínű hogy teherbe eshettem egy fiútol akivel 1 hete szeretkeztünk?

Figyelt kérdés
Nem élvezett belém, nekem sem volt orgazmusom, de védekezés nélkül történt (tudom, hogy hiba volt) tényleg nem "kioktatast" szeretnek, csak segitseget mert kétségbe vagyok esve). Menstruációm nagyon össze-vissza van. Van, hogy 4 hónapig egyártalán nem, de van hogy egy hónapban 2 is. Tehát erre se tudok alapozni, nődokihoz se tudok elmenni, és tesztet sem tudok venni mostanában. Mennyire lehet valószínű, hogy terhes vagyok, (eddig még nem tapasztaltam jeleket? Illetve mit tegyek? 14/L

#terhesség #tinédzser #Nem akart terhesség
2017. máj. 4. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
fiút vagy lányt szeretnél? Gondolom jó, gondos és felelősségteljes anyuka leszel.
2017. máj. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Nem élvezett belém, nekem sem volt orgazmusom"


Akkor meg mi az ördögnek dugtok?!

2017. máj. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ajj kerlek segitsetek ne kritizaljatok mar:) ketsegbe vagyok esve...biztos ti is voltatok fiatalok,bolondok
2017. máj. 4. 18:19
 4/9 anonim válasza:
Lehetsz terhes attól hogy nem élvezett beléd, az előváladèk is tartalmazhat spermiumot.
2017. máj. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen voltam fiatal(most is az vagyok) de nem szexeltem védekezés nélkül..főleg nem 14 évesen. És igen simán lehetsz terhes, olvasgass az előváladékról, vagy kérdezd meg anyukádat.
2017. máj. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A gólyát nem érdekli az orgazmus, ő egyből útnak indul amikor a lányról lekerül a bugyi.
2017. máj. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
14evesen.... Szerintem szegyeld el magadat
2017. máj. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Blondie.W válasza:
28%
Kérlek sose szaporodj! Menj és ivartalaníttasd magad. :D
2017. máj. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mi lett végül?
2017. aug. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!