Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Horgolt virágot összelehethorg...

Horgolt virágot összelehethorgolni? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nem tudom hogy érthető lesz e,de én horgoltam egy virágot amit összekellett csavarni és utána össze kellne varrni.Mivel rendestűm nincs hozzá ezért horgolótűvel szeretném.Megoldható ez?Ha igen hogyan?Köszi előre is!

#horgolás #horgolótű #horgolt virág #összehorgolás
2017. máj. 6. 08:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Azert egy nagyluku tü jó lenne.

De ha mar nincs, csavard ossze szorosan es a horgolotuvel varrd ne horgold. Az aljan levo szemeken keresztul (nem a cirag szirma hanem ami alulra esi ez volt sztem az elso sorod) huzd at a fonalat a horgolotuvel es mindig huzd meg a szalat szorosan. Konnyebb ha eloszor csak par ilyen athuzassal kialakitod a format osszevissza oltogetve utana pedig szinte minden szembe az elso sorbol behuzod a szalat.

2017. máj. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! ;)
2017. máj. 7. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!