Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Annyira rosszul érzem magam....

Annyira rosszul érzem magam. Mikor fog végre megnőni?

Figyelt kérdés

65A-s melltartót hordok, (de van egy ami B-s és az már jó rám) Cikizett is érte egy osztálytársam, mert mikor lehajoltam kicsit látszott. Nincs még szép dekoltázsom, de úgy azért már kezd kialakulni, és nem teljesen lapos. Eddig nem annyira zavart, de most így... Elég bunkónak éreztem a helyzetet.

14/L


2017. máj. 10. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:

14 évesen mi a problémád?

Nyilván későn érő vagy... örülj neki, ha még nincs hatalmas csípőd.

A melled meg még nőni fog. Akkor is, ha gyereked lesz.

2017. máj. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Szerintem a legfontosabb, hogy ne mások véleményével foglalkozz, az úgyis mindenkinek más, nem lehet - és nem is szabad akarni - megfelelni ezeknek. Saját példa, én is elég későn érő voltam, és most is elég kis melleim vannak, és mindig rosszul éreztem magam miatta, reménykedtem hogy hátha majd megnő, de nem. És tudod mit? Mióta ezt elfogadtam és magabiztosan felvállalom, sokkal jobban érzem magam. Ezzel csak annyit akarok mondani, hogy merd vállalni magad! Neked meg még meg fog nőni, egyszerűen csak későn érőbb típus vagy, ne aggódj emiatt! Nehogy mások véleményével vagy beszólásával foglalkozz! :)
2017. máj. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!