Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 16 vagyok. Eddig heti egyszer,...

16 vagyok. Eddig heti egyszer, kétszer gyúrtam. Inkább felsőtestre megyek kar mell has hát. Nem nézek ki rosszul de 1 hónap alatt szeretnék megnőni de csak természetes dolgokat akarok enni pl:?

Figyelt kérdés

pl: fehérje: tojás

, rizs stb. a kérdés az hogy mi bajom lesz abból ha minden nap gyúrok, és mindig ugyan azokra? tehát ha nem hagyok elegendő pihenőidőt az izmaimnak.



2013. aug. 2. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap alatt nem tudsz megnőni. A rizs nem fehérjeforrás (ha ahhoz vetted). Az elgondolás rossz. Nem fogsz semmit fejlődni, sőt..
2013. aug. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jó jó. de én nem erre vagyok kíváncsi. hanem hogy lesz e bajom ha minden nap ugyan arra gyúrok? és ha igen akkor mi?
2013. aug. 2. 23:50
 3/9 anonim válasza:
Tömegnövelővel tudsz gyorsan.És nem heti egyszer hanem minimum 4x vagy többször.
2013. aug. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
s ha a nélkül csinálom? nem lesz bajom?
2013. aug. 3. 00:00
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Inkább kíméld meg mind magad, mind a többi normálisan edző embert, és ne kezdj bele! Mindenkinek így lesz a legjobb.
2013. aug. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Na ácsi: 1 hónap alatt max havi nettó 1kg izom jöhet naturálban, azaz kox nélkül Lehet nagyobb tömegváltozás, de abból is csak 1kg izom lesz a többi zsír. Ez a havi 1kg izom is csak eleinte jön, később feleződik minden évben. Aki nem hiszi: google-ba írja be: naturál genetikai potenciálod. az első találat jó lesz.

Tehát 1 hónap alatt marhára nem leszel izmos, ezt felejtsd el.

Nem kell minden nap edzeni, hiszen az izmoknak regenerálódni is kell, akkor tudnak fejlődni. Naturálban elég heti 3-4 edzés is.

Kell tömegnövelő étrend is:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.


ÉS a lábedzés sem maradjon el, hiszen a kemény guggolás, kitörés a fölső test izmaira is kihat, ugyanis növeli a növekedési hormonok termelődését, így az egész test jobban izmosodik. Ezen kell elgondolkodni és nem homályökör módjára minden nap fölsőtestet edzeni!

2013. aug. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

én azt hittem, h csak a nyár kezdetén lesznek ilyen h ülye kérdések, de ahogy közeledik az iskola, megint mindenki izmosodni és fogyni akar, egy hónap alatt.

nem értem ezek az emberek, miért nem keresnek vmi olyan elfoglaltságot, ami nem haladja meg az értelmi képességüket!

2013. aug. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért, ahogy az ősi dakota közmondás tartja: Primitív embernek felesleges elmagyarázni, hogy primitív, nem érti, mert primitív. Nem tudja, hol a határ az értelmi képességeiben, mert túl hülye hozzá. Kicsit paradox, mi? :D


A tápkiegek is természetesek, ugyan előfordulhat némelyiken mesterséges édesítő, de megnyugtatlak, hogy azokban is, amiket most eszel.


Bajod meg az lesz, hogy túledzed magad, és csak rontasz a helyzeten, elég sokat. De próbáld ki, ha nem hiszed.

2013. aug. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak kik normális választ adtak. Segítségükkel elértem mit akartam! Köszönöm
2013. aug. 20. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!