Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen jogot sértek azzal más...

Milyen jogot sértek azzal más telefonját használom de azzal a tudattal hogy egy barátomé aki viszont megengedte?

Figyelt kérdés
2017. máj. 10. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha a tulajdonos tud rola, semmilyet.
2017. máj. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az igazi tulajdonosa észrevette és 2 ütéssel tudatta hogy az övé mind ezt munkahelyen. Ez milyen szankciókat hoz maga után?
2017. máj. 10. 23:46
 3/11 anonim ***** válasza:
A telefonalasert semmilyet. Munkahelyen verekedesest azonnali elbocsatasnak kene jarnia, fegyelmivel. Szerezz tanukat, szolj a fonokodnek, ne ussza meg az ilyen agressziv barom.
2017. máj. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2017. máj. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tanuk vannak mert be vallotta hogy kezet emelt rám de bíróságon nem hiszem hogy kiállnának mellettem a sok nyuszi. Illetve rágalmazott is az egész cég előtt lejáratott hogy el akartam lopni biztosan.
2017. máj. 10. 23:53
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha nem vall ellene senki akkor nincs tanú.

Ha nincs tanú, akkor a két fél állítása van egymás ellen.

Ha nincs bizonyíték sem, akkor ügy sincs és ennyi.

2017. máj. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha hozzátartozó is jelen volt az incidens későbbi pillanatában amikor már utal arra hogy kezet emelt rám és buzdítja a hozzátartozómat is hogy fegyelmezzen meg veréssel mert jogtalanul nyúltam a telefonjához akkor az hiteles tanú lehet?
2017. máj. 11. 00:03
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha valaki nem látott egy eseményt, csak hallomásból értesült róla, az nem tanú. A tanú az, aki elsődleges információval szolgál.

Pl. elmondod nekem, attól ne leszek tanú, vagy akik itt olvassák, azok sem.

2017. máj. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szóval ha ő bevallja másnak hogy kezet emelt rám de az nem látta az akkor nem hiteles tanú?
2017. máj. 11. 00:12
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha én bevallom hogy lelőttem valakit, de nincs ellenem semmi bizonyíték, akkor nem is vagyok gyilkos jogilag. Írnak egy jegyzőkönyvet róla, esetleg eljárás indul. De ha semmi sem támasztja alá a vallomásom, akkor még gyanúsított sem leszek az eljárásban.

Akár találhatnak egy kazal hullát is, de ha nem lehet bebizonyítani hogy én tettem, akkor bizonyíték hiányába dől az eset.

Ha meg hulla nincs, akkor bűncselekmény hiánya lesz. Hiszen bárki mondhatja hogy megölt valakit.

A hozzátartozó pedig attól függ hogy kinek a hozzátartozója. Ugyanis előszeretettel hagyják figyelmen kívül elfogultságra hivatkozva.

Pl. volt egy közlekedési esetem, én vezettem, a szüleim utasok voltak. Alapból kizárták a tanúzásukat.

2017. máj. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!