Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ha egy tanár...

Szerintetek jó ha egy tanár rászól az iskolai piszkálódókra vagy akkor csak még rosszabb lesz és még jobban elkezdenek piszkálni?

Figyelt kérdés
Szóltam az ofőnek hogy néhány gyerek piszkál engem ( kameráznak, kibeszélnek, kinevetnek és ilyenek). Tudom hogy ennél sokkal durvább piszkálodások is léteznek, de nekem ez így is épp elég sok, zavar, bánt. Azt mondta rájuk fog szólni jövőhéten, de félek ha rájuk szól csak rontana a helyzeten. Tapasztalatokon várok ilyen témában.

2017. máj. 12. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Neked kell kimutatnod a fogad fehérjét, mert ha csak az osztályfőnök intézi el helyetted, akkor megmaradsz gyengének. Nem sok szavad lesz a közösségben. Gyávának fognak tartani. (szerintem)
2017. máj. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem volt osztalytarsamat bantottak es ezzel nem altak le csak megoldottak ugy h nem a suliban vertek meg hanem sulin kivul a buszon. Szard le oket ne erdekeljenek. Magukat alacsonyitjak le. Te sokkal jobb vagy naluk. Tobbet ersz naluk. Hidd el. Kibirod. En bizok benned.:)
2017. nov. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!