Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet elűzni szellemet a...

Hogy lehet elűzni szellemet a házból?

Figyelt kérdés

Pár hete idéztem szellemet a barátaimmal. Nem is hittem benne csak gondoltam, hogy "a móka kedvéért belemegyek én is mert miért ne?".. Már azon az estén elkezdődtek a nem mindennapi sz@rságok. És mielőtt valaki azt feltételezné hogy túlságosan beleéltem magam és csak rémeket látok annak üzenném hogy a macskám teljesen meg van bolondulva és a nénikém (akinek egyáltalán nem meséltem ezekről) fal fehéren jött be a szobába és közölte hogy valaki végigfutott a konyhán. Segítségeteket előre is köszönöm.

ui: engem nem zavarna az egész, felőlem futkározhatna egész nap, csak a cicám miatt aggódok.



2017. máj. 17. 20:25
 1/5 anonim válasza:
Nálam ugyanez a helyzet csak nem én idéztem meg😕
2017. máj. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen dolgok tortenek?
2017. okt. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel
2018. jún. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ennek több oka is lehet, talán mindez csak véletlen egybeesés, vagy például a házban egy egykori család tagja nem akarja elhagyni a házat, vagy valami ilyesmi. Nézz utána a háznak és a történetének. Ha nem is találsz szellemet vagy tragikus balesetet, legalább megtudsz pár érdekes dolgot a házról.
2018. nov. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szellemek nem léteznek, lehet betörő volt.
2020. febr. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!