Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (továbbtanulás,...

Mit tegyek? (továbbtanulás, depresszió)

Figyelt kérdés
Tavaly nem vettek fel orvosira, és kihagytam egy évet, hogy újra megpróbálom, de valószínű, hogy most sem fog összejönni. Anya teljesen ki van rám borulva, szid, és mondogatja, hogy mekkora szégyen, hogy egy év kihagyással sem megy. Annyira kivagyok, hogy már azon gondolkozom, hogy megölöm magam, hogy ne legyen rám több gondjuk. Anya folyton azt mondogatja, hogy mit mondjunk majd másoknak meg minden....Nem tudom mihez kezdjek. Tudtok valami tanácsot adni?

2017. máj. 20. 09:49
 1/3 csimbile válasza:

Szia !

Nos ebből a pár sorból számomra az derül ki , számodra mindegy felvesznek e vagy sem , de amúgy is mindegy mert úgysem sikerül . Eleve el van döntve és tényként van kezelve . Tudod nem az a szégyen ha nem sikerül hanem a hozzá állásoddal van probléma :" de valószínű, hogy most sem fog összejönni" Amit nem akarsz azt miért erőlteted ha egyszer nem megy !!! Keress olyat ami megy és örömödet leled benne , hiszen azt fogod csinálni egy életen át és nem mindegy útálattal és befásulva dolgozol majd vagy örömmel mész dolgozni . A BUTA emberek menekülő útvonala az öngyilkosság !!!! Az okos ember az átgondolja minden szemszögből és dönt merre tovább. Mekkora szégyen , miért mert Anyukád arra az útra terelt és az nem megy talán többet várt attól ami nem fog menni , eltúlozta a képességeidet , annyira nem vagy jó ezek szerint . Keress mást és állj a saját lábadra. Menj el dolgozni és majd 30 év múlva rájössz lehet jó lett volna még tanulni . Ha már most az öngyilkosságnál tartasz akkor ha kikerülsz a rendes életbe az első nagy megmérettetésnél az öngyilkosságba menekülsz majd , végül is nem vagy spártai dőlj bele a nagykésbe ha annyira hülye vagy . Legalább megúszod Anyád szidalmait , arra gondoltál mi lesz ha Ő nem lesz és meghal. Megkönnyebbülsz akkor , nem akkor is szarba leszel és már nincs aki szidjon és segítsen . Addig örülj amíg van aki szid és egyengeti az utad .

2017. máj. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, nem mindegy, nagyon nem az. Nekem minden vágyam az, hogy felvegyenek. Napok óta ezért sírok, hogy miért nem akar ez nekem összejönni. Nincsenek barátaim se, nagyon egyedül vagyok és már annyira rossz. Csak ezt az egyet akartam minden áron, de nem akar összejönni. Mindenki azt mondogatta nekem, hogy úgy sem fog összejönni, én mondtam nekik, hogy de, mert képes vagyok rá, ezt akarom csinálni, és ezt is fogom. Itt a városban ismerek egy lányt, akinek már harmadszorra nem jött össze az orvosi, és nem adta még mindig fel. Én nem tudom elképzelni, hogy ezt ő hogy bírja érzelmileg. Későn jöttem rá, mit szeretnék, és csak 2 évem volt felkészülni. Volt osztálytársaimnak meg 4, akiket fel is vettek. Már nem tudom mit csináljak...
2017. máj. 20. 10:25
 3/3 A kérdező kommentje:
És most beigazolódik, amit az emberek mondtak....
2017. máj. 20. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!