Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » "Így" félek az egyetemtől. Mi...

"Így" félek az egyetemtől. Mi a tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Summázva a dolgokat annyi, hogy túl vagyok egy rossz kapcsolaton (ezen túl léptem) és előtte nem jelentkeztem egyetemre. 2 év mínusz. Címszavakban: munkakeresés, munkanélküliség, reménytelenség és most ott vagyok, hogy egyszerűen külsőleg-bensőleg leépültem teljesen. Tudtam dolgozni egy retek gyárban, de az meg megviselt, mivel kissé-(nagyon?) gerincbeteg is vagyok, dehát muszáj volt, mert pénz akartam. (alig lett).

"Felébredtem". Megbántam mint állat a halasztást, bár nagyon elképzelésem sem volt, csak azt hittem könnyű lesz munkáttalálni meg megállni a helyem de nem... egyszerűen nincs munka.

Szóval ott vagyok, hogy teljesen totálisan szétestem minden téren. Úgy nézek ki, mint egy leélt 45 éves + még kopaszodni is elkezdtem... reménykedem az egyetemben, akarok is menni (társadalomt.), de ha látnátok. Egyszerűen tényleg brutális amilyen állapotban vagyok. Ráadásul még vörös is vagyok ehhez -ami külön történetet megérne milyen nagy szerencse)... félek egyszerűen egyetemre menni és nem is hiszen, hogy megállom a helyem, mert már hónapok óta szobában élek és nem tudok emberek közé menni.

Mit tegyek szerintetek? Kötél? xD

20F



2017. ápr. 21. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Ugyan! Most jon a tiszta lap :) Uj eletforma, uj emberek, talan uj kapcsolat ;) Sok sikert!
2017. ápr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
20 éves vagy, előtted az élet, haver. Az egyetem jó ötlet, és most gondolj bele, ha nem mész egyetemre, akkor továbbra is csak szobahobbitként fogsz szenvedni és sz@r melókból összekaparni egy kis pénzt? Na neeem!:D
2017. ápr. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Haha! Láttad te már, milyen arcok vannak az egyetemen? nem fogsz kilógni! :)

Viccet félretéve, ott is, mint minden közösségben, ahol sok ember van, vegyes az összetétel. Mindenféle figurával lehet találkozni. nem az a lényeg, hanem hogy jól tanulj, és élvezd, amivel foglalkozol.

2017. ápr. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon féltem előtte, de az egyetem a legjobb dolog, ami történt velem.

És top secret: diákként jobb melókat lehet találni, mint sima érettségivel.

2017. máj. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!