Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek a külsőmmel?

Mit tegyek a külsőmmel?

Figyelt kérdés

14/L


Először is, kpopper vagyok és nagyon szeretnék tomboy lenni. Mondjuk már lehet az vagyok, mert fiús ruhákban járok meg minden, de a köcsög hajam és az arcom miatt nagyon nem vagyok magammal megelégedve.

Most hosszú a hajam (majdnem fekete, váll alattig érő kb.), de én kpopos hajat szeretnék, mint amilyen a Demeter Esztiéknek is van, de az a gond, hogy eredetileg göndör hajam van és most mindig vasaljuk és szerintem nem állna jól...Mert rohadtul ronda vagyok. Vastag, erős majdnem fekete szemöldököm van (ki szoktam szedni). Az arcom full asszimetrikus. Undoritó....

Igazából olyan az arcom, mint egy fiúnak, vagy én nem tudom. A szüleim szerint nem, de én ilyennek látom magam.

Az arcformám elég furcsa, és a füleim is elállnak. Mellesleg a fogalom is hülyén néznek ki.


Igaz, hogyha kpopos hajam lenne, akkor nagyjából eltakarná a szemöldököm. Viszont a fülem teljesen kint lenne. Gondolkoztam már azon, hogy valami fültágítóval jobban nézne ki, de még fiatal vagyok hozzá.


A másik, hogy szerintem jobban állna az ilyen haj, ha valami világos színre be lenne festve, de ahhoz is fiatal vagyok..

Az emo haj is nagyon tetszik, de az nem a göndör hajú lányoknak való, még ha vasalni is.


Az alkatomról: viszonylag vékony vagyok, de jobban örülnék ha vékonyabb lennék. Nem vagyok anorexiás, mert azért nem vagyok annyira vékony, hogy aggódni kéne. Fiús alkatom van.



Szóval nagyon szerencsétlen vagyok....

Nem szeretek magamra nézni, mert inkább sírnék..

De így hosszú hajjal, vagyis lányosabban, mint szeretném, nem érzem jól magam.

De ha tomboy lennék, akkor túl fiús lennék az arcom miatt.


NEM TUDOM MIT TEGYEK!!



2017. máj. 20. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát igen eléggé benne vagy a tinédzser években.. a hormonok játszanak veled... Sokféle embert volt megismerni és úgy gondolom mielőtt kipróbálnál valamit gondold meg kétszer és előtte vegyél mély levegőt... ebben a korban jobb kísérletezgetni a stílusokkal - persze később is. Még változni fogsz, emberekkel ismerkedsz, hatások érnek amik alakítanak téged és mint ember is változni fogsz. A lényeg hogy érezd jól magad a bőrödben. :)
2017. máj. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én voltam a helyedben, ha gondolod írj nyugodtan, hátha tudunk találni valami megoldást. :)

22/L

2017. júl. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon nagyon nagyon késői válasz de remélem nem késő. Most amúgy Molnár Tamara sírva fakadna ha ezt a kérdést meglátnáxDD Attól mert kpopper vagy nem kell így kifejezned a szereteted, pláne ha nem állna jól, csak neked lenne rossz. A kpop idoloknak mind inkább ovális arcformájuk van, ha neked pl.inkább kerek,akkor felejtsd is el. A haj téma egyébként nagyon sok embernél egy utálatos téma jah és ha rövidebb semmivel nem könnyebb kezelni. Ajánlom, hogy menj el egy (ne noname) fodrászhoz és kérd ki a tanácsát mert azért látatlanba én is beszélhetek és kérdezd meg, hogy ő milyen hajat ajánlana neked. Szép napot!
2017. aug. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!