Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek arról, ha egy fiú női ruhákat hord?

Figyelt kérdés

Én például sok női ruhát szoktam hordani, de sokan elitélnek érte. De vannak olyanok, akik aranyosnak tartják.


18/F



2017. máj. 26. 21:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%

Drága zolimanom te meg menj el a barátoddal a távol nyugatra aztán melegedjetek tovább.


Nem normális dolog!

2017. máj. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ha látnád hogy nézek ki, akkor azt hinnéd először, hogy lány vagyok. Hiába hordanék férfi vagy női ruhát, a testem és az arcom nőies. Ha férfi ruhát hordanék, ugyanúgy lánynak fogok kinézni.
2017. máj. 29. 00:28
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom merre laksz, vagy megteheted e de erre valók a szabóságok.


A szokatlan méretű, alakú, torz emberek testi hibáit el tudják takarni egyedi ruhákkal


Ha lányos vagy arra nem az a gyógyír, hogy még ráteszel egy lapáttal hanem, hogy ellensúlyozod.


Értelmes embernek tűnsz ne tedd ki magad közröhely tárgyává pls

2017. máj. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#11!Te biztos meleg bzi vagy, csak nem jöttél még rá, nekem van nő élettársam, ha szerinted a ruháknak van nemük, akkor csak sajnálni tudlak. Ezek szerint wc-re sem mész ahova férfiak mennek, vagy nem jársz férfi társaságba, nehogy melegnek nézzenek?
2017. máj. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
74%

Te biztattad itt a ferdehajlamú páciensünket nem én.


A ruháknak nincs nemük, az öltözködésnek viszont vannak szabályai még a mai, "mindent szabad" világban is.


Majd megdícsérne az élettársad ha pár év múlva több férfi lenne a női wécékben mint nő pusztán azért mert még kintfelejtették a szoknyás figurákat az ajtón...

2017. máj. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A te logikád szerint ferde hajlamú ha nem úgy öltözik valaki, mint az átlag? Elég keserű és begyöpösödött életed lehet.
2017. máj. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, hogy homoszexuális vagyok, de nem minden meleg férfi öltözködik női ruhába.
2017. jún. 1. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!