Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek arról, ha egy fiú női ruhákat hord?

Figyelt kérdés

Én például sok női ruhát szoktam hordani, de sokan elitélnek érte. De vannak olyanok, akik aranyosnak tartják.


18/F



2017. máj. 26. 21:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek olyan ruhát kéne hordania,amiben jól érzi magát.
2017. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Mi az a ruha amit hordasz?
2017. máj. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Shortot, crop top (elfelejtettem a magyar megfelelőjét:D), blúz, néha szoknyát és cuki ruhákat, harisnyát, cuki térdzoknit, balerina cipőt és női alsóneműt.
2017. máj. 26. 22:21
 4/17 anonim ***** válasza:
37%
Undorító
2017. máj. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A lányok is hordanak férfi ruhát, pedig régen hogy kiakadtak ezen is. Nekem mindegy ki mit vesz fel.
2017. máj. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%

Bocs de gusztustalan!


Legalább a környezetedben élő kisgyermekekre tekintettel nee!


Vagy ha függője vagy menj el csikósnak hortobágyra az még elmegy mert hagyomány

2017. máj. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy nézel ki benne, küldj képet és eldönthető, hogy közönséges vagy nem.
2017. máj. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%

Otthon magadnak akár szexi csipkés bodyt is viselhetsz magadon, csak arra megkérlek hogy nyilvános helyen semmi női ruhát ne viselj és ne is lássalak abba, mert szerintem undorító ha egy férfi női ruhákat visel!


Én azt sem tartom helyén valónak ha egy lány hord férfi ruhákat. Együtteses pólót még elnézem ha szoknyával viseli, vagy ha az én nagy pólómat viseli pizsamának. Mindkét nemnek megvan a hozzáillő ruházata, nem értem miért kell keverni. Egyes uniszex arabok közt is van olyan ami inkább férfias, vagy nőies mint uniszex.

2017. máj. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Őszintén, ha férfi ruhát hordanék, akkor úgy néznék ki, mint egy lány, aki a barátja ruháját viselné. Az én testalkatomhoz nem igazán illik a férfi ruha, ezért hordok női ruhát. +Jól érzem magam, ha női ruhát hordok.
2017. máj. 28. 19:41
 10/17 anonim ***** válasza:

#6-8 válaszolónak nem tudom miért fáj ennyire és ítéli el, ha fiú, hapsi felvesz női holmit? A nők bátran járhatnak nadrágban, zokniban, sport, torna cipőben stb, de egy fiúnak, hapsinak mindig csak férfi ruhát kelljen hordani igaz?

Minél egyformábban nézzenek ki az emberek,annál jobb ugye? Így is elég birkanép vagyunk, akiket orruknál fogva lehet vezetni.

Senkinek nincs joga megszabni másnak hogy élje az életét, hogy nézzen ki, ha vki ilyen helyen szeret élni, költözzön Észak Koreába, vagy a közel keletre.

2017. máj. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!