Miert maradjak?

Figyelt kérdés
Mar ugy erzem nem birom tovabb. Csak nem akarok tovabb elni, de felek attol h ha megprobalok onyilkos lenni, nem halok meg es utana mar eselyem sem lenne ra, mert egyfolytaban figyelnenek vagy valami.1 honapja meghalt a legeslegjobb baratom, a lelki tarsam, az az ember aki barmikor megnevettetett, aki mellett nem feltem, aki megertett es senki mas nem maradt nekem es rohadtul felek h nem lathatom tobbe, nem olelhetem meg, nem erezhetem az illatat es nem hallhatom a hangjat . Most 15 eves vagyok, es eddig az eletemben rengeteg trauma ert, regen eleg durvan depressuios voltam, es csak O tudott segiteni es nem birom tovabb vagy beszelgessetek velem, mert el vagyok veszve es maganyos vagyok. Semmim nem maradt.15/lany

2017. máj. 27. 23:30
 1/2 anonim válasza:
Ne is gondolj ilyenre! Képzeld el a csaladodnak milyen lenne, egész életükben magukat hibaztatnak! Meg nagyon fiatal vagy előtted az elet bármi lehet belőled! Keress valamk hobbyt vagy elfoglaltsagot. Szomorú ami a baratoddal történt es részvétem de sajnos ez az élet rendje. De ha ugy van en beszélgetek veled bármikor irj nyugodtan!
2017. máj. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A csaladom az utolso akiket erdekelne , anyam es apam 8 eve azon veszekednek hogy kinel lakjak , mert egyikuknek sincs ram szuksege , anyammal elek jelenleg , de nem szoktunk beszelni , alig talalkozunk , mert en sem es o sincs itthon soha , mindig emlekeztet ra hogy soha nem akarta hogy megszulessek es hogy senkinek nem vagyok fontos szoval errol ennyit , az apam meg teljesen mas vilag , igazabol addig amig anyamnal vagyok addig boldog ennyi

A "csaladom" tobbi tagjara sem szamithatok , ok mind elit muvelt emberek , mindent ugy latnak ahogy akarnak es ha valaki nem tokeletes , akkor az mar egy senki , szoval undorito az ami ebben a rohadt csaladban folyik.

2017. máj. 28. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!