Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért csinálja ezt a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a párom? Én maradjak otthon, de ő nem?

Figyelt kérdés

Elnézést, hogy ide írok, nem vagyunk házasok, de a többi kategóriában nem kaptam értelmes választ a kérdésemre, ezért írtam most ide.


A barátommal több éve együtt vagyunk, 5 hónapja együtt is lakunk. Van amikor mennék vele és a haverjaival bulizni, de ő folyton nyöszög, hogy ne menjek, kanbuli, csak rosszul érezném magam, stb. Ilyenkor otthon maradok, filmezek, kockulok, meg ilyenek.

Viszont fordított helyzetben ő szabályosan fel van háborodva, ha neki otthon kellene maradnia. Még ha egyik haverja sem ér éppen rá, inkább bemegy egyedül kocsmázni, csak ne kelljen otthon maradnia. Nem értem, miért csinálja ezt? Miért ekkora tragédia ez neki?

Volt már rá példa, hogy én elmentem a barátnőmmel, ő meg beült egy kocsmába egymaga (annak ellenére, hogy én mondtam, hogy maradjon otthon, mert most én megyek csajbuliba) és állandóan hívogatott, hogy "mikor megyünk már? meddig vagytok még oda?". Mintha ő elvárná, hogy én üljek otthon és várjam haza, de fordított helyzetben neki ez degradálna. Szerintetek?


24N és 25F


2014. dec. 27. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Mert hülye. Sajnos a kapcsolatotokban nem ő a legnagyobb.
2014. dec. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos a férfiak nagy része ilyen. Nekik mindent szabad, a nőknek semmit. Menekülj most amíg nem késő, mert később rosszabb lesz, azt veszed majd észre, hogy ki se teheted a lábad a lakásból veszekedés nélkül. Keress egy normális fiút.
2014. dec. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
"neki ez degradálna" Olyan édesek akik idegen szavakat használnak! De komolyan:-)))
2014. dec. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat, akkor úgy fogalmazok, hogy "mintha számára ez derogáló lenne". :) De az nem zavarja őt ha én elmegyek. Csak szimplán nem bír otthon maradni úgy, mint én, mintha ciki lenne neki, hogy én bulizok ő meg otthon ül (furcsa amúgy hogy bezzeg a fordított helyzet normális). Na de hogy végső megoldásként egyedül menjen kocsmázni... Ez lenne a háttérben?
2014. dec. 27. 19:41
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Ha ő bulizik, miért kéne otthon ülnöd? Menjetek el ti is valahova a barátnőiddel.
2014. dec. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Háááát, ha nem tudtok ebben megegyezni, mi lesz a komolyabb kérdéseknél? Így nem biztos, hogy tartós lesz ez a kapcsolat.
2014. dec. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Elmehetnék a barátnőimmel, van is amikor elmegyek, de van amikor épp ők nem érnek rá és mivel a barátommal sem mehetek, így "kénytelen vagyok" otthon maradni. Azzal sincs bajom, ha ő szeretne menni, nincs okom féltékenykedni, menjen nyugodtan. De én azt nem értem, hogy amikor olyan helyzet van, hogy én elmegyek (mert mondjuk már napokkal előtte elígérkeztem), neki viszont nincs kivel elmennie, akkor miért felháborító számára ez és miért megy inkább csak azért is el, akár egymaga a kocsmába, csak hogy ne kelljen otthon ülnie?
2014. dec. 27. 19:56
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég gáz. Mondd el neki, hogy gondolja már végig. Neki szabad, neked nem? Mivel másabb a te eseted??

Ha ennyire nem látja be, esetleg kérj meg egy közös ismerőst, hogy világítson rá a helyzetre.

De remélem ez lesz a közös életetek legnagyobb problémája, mert ennél komolyabb dolgot nem fogtok tudni megoldani , ahogy látom.

2014. dec. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert ellenőrzése alatt akar tartani téged. Ha a barátaiddal vagy, folyamatosan figyelmeztet, hogy el ne felejtsd, van párod. Nem enged egyetlen percre sem kikapcsolódni a szerepedből, mert mi van, ha feltűnik egy pasi? Ha elmegy ő is haverozni (vagy legalább nem otthon vár), amikor te is a barátnőiddel vagy, el tudja terelni a figyelmét a bizalmatlanságról, vagy esetleg arra használja az időt, hogy elégtételt szerezzen, és bosszút álljon a vélt sérelmekért, amiket te minden bizonnyal elkövetsz aznap, vagyis flörtöl pl, ha úgy adódik. Sajnos azt kell mondjam, az ilyen mentalitású emberek azért viselkednek így, mert saját magukból indulnak ki, ugyanazt feltételezik a másikról, ahogyan ő is viselkedik a háta mögött társaságban. (Vagy amire titkon vágyik.) Hosszú távon nem megfelelő partner a párod, sosem fog téged partnernek tekinteni, inkább börtönőröd lesz, menekülj tőle.
2014. dec. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Van egy baratnom, a parjaval van ket kozos gyerekuk es most ott tartanak, hogy az anyuka estenkent otthon van a gyerekekkel, az apuka pedig hetente tobbszor elmegy a barataival bulizni es gyakran hajnal 4-ig odavan. A baratnom kezd ebbe belebetegedni, mar csont sovany, a parja elkolti a penzt a bulikon, igy etelre keves penz jut. Nem tudok rajtuk segiteni de neked azt tanacsolom keress mas part magadnak, amig nem keso.
2014. dec. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!