Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon félek! A házamat...

Nagyon félek! A házamat szellem/démon járta! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Na szóval....21 éves vagyok és most költöztem el.Egy kisebb kertesházba költöztem ami amúgy nagyon szép!Kb két hete lakom itt...egy hete kezdődött az,hogy elkezdtem félni...nem hittem a szellemekben...EDDIG,most nagyon félek.Mostanában fázom,de néha átmegy rajtam vagy a közelemben egy hideg fuvallat,a kutyám néha a semmibe ugat és azután elmegy az összes életkedve,pedig ezelőtt nagyon virgonc volt és mindig játszott(1éves)volt olyan is többször,hogy nem tudtam aludni,mert úgy éreztem figyelnek,amikor általában odanéztem,csak egy nagy feketeséget láttam,volt amikor mentem haza és az utcáról azt láttam,hogy egy fekete köd szerű valami a konyhámban van,és rám néz,amikor bementem egy halom szemét volt ott ahol az alak állt,a hűtő mostanában használhatatlan mert ha belerakok valamit vagy ha közelebb megyek akkor kikapcsol és ugyanez van a légkondival és az összes olyan tárggyal ami a lakásban van...Ja és azt kihagytam,hogy reggelente sikitásra kelek,meg a barátom is amikor itt alszik,két hét múlva záró vizsgám és így nem tudok rendesen tanulni,ja és a 14 éves húgom akit nagyon szeretek már nem mer átjönni mert fél...a könyvespolc csak úgy elszokott borulni de azt már megszoktam

2017. máj. 28. 08:36
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és mindig azt álmodom,hogy egy csöves megfagy és abban a pillanatban amikor megfagy akkor hallom a sikitást és felkelek,de a párom is hallja nem csak én és ez elég ijesztő
2017. máj. 28. 08:39
 2/10 anonim válasza:
80%
Lehet van ott valaki vagy valami! De menj el a Paphoz! Biztosan tudd segíteni!
2017. máj. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már láttam párszor egy sötét alakot de nem olyan volt mintha ember lenne és az arcát nem láttam....de valószínű hogy van ott valami mert ha valaki átjön pl a húgom akkor ő is látja
2017. máj. 28. 09:00
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Ne paphoz menjen, hanem őrülteket kezelő gyógyintézetbe.
2017. máj. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Utolsó,nem tudom az hol van pls mond el mert te már biztos jártál ott...

Elfeljetettem odaírni hogy légyszi csak értelmes válaszokat...

2017. máj. 28. 09:25
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

Értelmes választ nem lehet adni egy őrültnek. Ha te démonokat látsz, akkor beteg vagy.

Troll lehetsz, unatkozó tini is, vagy bolond. Szellemek, démonok nem léteznek.

2017. máj. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nézd...attól,hogy te nem hiszel benne attól még létezhet és amúgy inkább érzem mint látom...ha elolvastad volna
2017. máj. 28. 11:23
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Szellemek nincsenek, a kutyák szeretnek a semmibe ugatni. Ha szarul rakod fel a könyveket ne csodálkozz ha leborul, elmegy egy autó az már rezgeti a házat. Az ember agya mindenben tud alakokat, arcokat látni. Biztos a szomszéd így szokott felkelni, hogy sikonyál. :)

A saját hülyeségedet be magyarázod másnak, aztán az is félni kezd, olyat lát, hall ami nincs.

2017. máj. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

„Nézd...attól,hogy te nem hiszel benne attól még létezhet…”

Látod, ez igaz. De nem léteznek. Tőlem függetlenül nincsenek.

2017. máj. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Neked egy kóborlélek, vagy démon lehet a házadban. Próbáld médium, vagy pap segítségét kérni. Éjszakára szorj sót az ágyad köré. Ez távoltartja a démont. Esetleg volt olyan tárgy ,ami ott volt már a beköltözésnél? Ha igen, akkor mi? Lehet ,hogy ahoz kopcsolódik valami entitás...
2017. máj. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!