Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezen csak én borulok ki,...

Ezen csak én borulok ki, engem háborit csak fel?

Figyelt kérdés
Katolikus iskolába járó lány vagyok és nem hiszek a boszorkányokban, démonokban és ilyesmikben. Egyik szünetben egy démonos könyvet olvastam (Csontváros) és előbb jött fel a hitoktató pap és szörnyen kiakadt, hogy én ilyen sátánista dolgokban hiszek és ilyenek igenis léteznek és én szeretem a sátánt... Leküldött a dirihez és bebúrta a könyvemet is, de nem reagálja enyhén szólván túl a szituációt???

2017. ápr. 23. 12:22
 1/8 anonim válasza:
80%
Honnan tudja hogy satanista, biztosan o is olvasta vagy megnezte. Micsoda szormyu pap lehet hogy ilyen konyveket ismer!
2017. ápr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Tanulj meg egy új kifejezést: valláskárosult.

Ez vagy te.

De nem kötelező így maradnod... csak rajtad múlik.

Ő már menthetetlen, nem érdemes foglalkozni vele ezután. Nem a maga ura, fanatikus és probléma van a fejével is.

Csak bírd ki, amit csinál, és lehetőleg ne vessz össze vele.


Amúgy nem lett volna joga elvenni a könyved, ezt nyugodtan elmondhatod az igazgatónak.

2017. ápr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Ha rajtam múlna én a 21. században törvénnyel tiltanám ha a vallási szekták/egyházak beleavatkozzanak az oktatásba.

A kérdésre reagálva: az illető egy idióta, és azt javaslom válts iskolát mielőtt te is olyan agymosott leszel.

2017. ápr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Ja és pereld be lopásért, ha nem adja vissza a könyvet.
2017. ápr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Én nem is bírnék katolikus iskolába járni.

Szerintem nem kéne a vallásnak és az oktatásnak egybefolynia, de gyerek vagyok még, hogy én döntsek erről.

De mi alapon döntheti el, hogy mit olvass?

Nem volt joga elvenni a könyved, jogosan háborodtál fel. Én is kiakadtam volna.

Megjegyzem, nem rég kezdtem a Csontvárost, és imádom. :D

16/L

2017. ápr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Legközelebb vidd be a Sötét ötven árnyalata c. könyvet

Ha hasonlóan reagál röhögd ki és lapozz egyet

2017. ápr. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Ezért nem kellne hogy akármelyik egyház belefolyjon az oktatásba. Főleg nem ilyen idióta, fanatikus oktatókkal. Csak azért elveszi a könyved, mert neki nem tetszik? Hát ez durva.... Az egyház még mindig nem komálja ha az emberek a maguk feje után mennek. Fél tőle hogy gondolkodni fognak, és nem mennek birkamód az ő tanításaik után.
2017. ápr. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is katolikus iskolába járok, és ott rengetegen olvassák a Csontvárost és én is tervezem. Az, hogy elolvasol egy ilyen (nem mellesleg fantasy és teljes mértékben kitalált) könyvet, még nem jelenti azt, hogy hiszel is ezekben és sátánista vagy. Én egyszer az "Időfutár"-t olvastam a suliban, amiben nagyrészt szabadkőművesek szerepelnek, az egyik tanár meglátott és csak megemlítést tett arról, hogy remélem tudom miről szól a könyv. De nem tett semmi mást. És szerintem ez lenne a normális, mert van, hogy egy könyvet nem az elvei miatt szeretsz (amúgy általában nem az elvei miatt szereti az ember, amiatt inkább csak megutálni tudja).
2017. máj. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!