Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kifogytam az animékből, mit...

Kifogytam az animékből, mit tegyek? Olvassak mangát? (többi lent)

Figyelt kérdés
Megnéztem már szinte az összes animét ami érdekelni tud, fél éve is így voltam már, de azóta találtam pár jó sorozatot amit végigtudtam nézni,viszont most tényleg kifogytam szerintem!Az animék 80-90%-val úgy vagyok hogy megnézem az első 3 részt és tovább már nem nézem mert nem érdekel.Elég válogatós vagyok ha animéről van szó.Még "friss" rajongó vagyok viszonylag, másfél éve nézek animéket ha nem is minden nap, akkor majdnem minden nap.Nem számolom hány animét néztem eddig, de már biztosan 200+-nál járok.Mit ajánlotok, mit tegyek?Gondolkodtam a mangán, viszont abból nem sok az ingyenes, és korábban már próbáltam és az is zavar hogy nem könyvből olvasom.Sajnos titokban kell tartanom hogy animefan vagyok, mivel vallásos családban élek, (15,fiú)így nem is vehetek.Lehet mégis csak muszály lesz belekezdenem a neten a mangákba, kérlek, ha tudtok, mondjatok pár népszerű shounen/fantasy/romance/high-school ( /=vagy ) mangát, amiből még nincs anime, nagyon hálás lennék.Ha nem tudsz mangát viszont az eredeti kérdéshez tudsz másik választ, azt is hálásan fogadom.

2017. jún. 1. 14:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg magát találsz a neten, nézz szét az animeaddicts oldalán.

[link]

Van valami amit nem értek: a vallásosságnak mi köze ahhoz hogy nem hagynak mangázni?

2017. jún. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!A családom életében döntőszerepet játszik a vallásunk, és ez aszerint "tisztáltalan" dolog.
2017. jún. 1. 14:52
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Most lehet hogy hülye vagyok, de mi ebben a tisztátalan? A könyvektől is tiltanak?
2017. jún. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nem, dehogy. :D

Azért tisztáltalan, mert pl. a bugyivillogtatás meg az erotikus jelenetek miatt.De ne nagyon follyunk ebbe bele, mert nincs kedvem erről úgy beszélni hogy nem is vagyok nagy vallásos, és nem is erről szól a kérdés. :D

2017. jún. 1. 18:47
 5/20 A kérdező kommentje:
Ha kíváncsi vagy az ilyesmi életre akkor írhatsz nyugodtan privátba.
2017. jún. 1. 19:31
 6/20 anonim ***** válasza:
Óh, már értem. Elég tág egyébként a témakör amit megadtál mangára, Van esetleg valami ami kifejezetten vonz? Ha a shouneneket szereted, akkor nyilván nem gond ha harc van benne, de van esetleg ami kifejezetten teszik? (ha már fantasy, érdemes megnézni a Sekaisuru Kadot, bár még fordítás alatt van)
2017. jún. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne olyat olvass, ami ecchi.


Nekem nagy kedvencem a Horimiya (shounen, romantikus, gimi). Továbbá:

Tomo-chan wa Onna no ko (shounen, romantikus, gimi, vígjáték)

1/2 Ouji (akció, fantasy, shounen, shoujo, VR)

Moe Kare (gimi, vígjáték, romantikus)

Yankee-kun to Megane-chan (szintén nagy kedvencem, shounen, romantikus, vígjáték, gimi)

2017. jún. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Kedvenc shounen animém az a Bleach, de láttam a Fairy Tailt is, és az is tetszett.Sajnos nem tudok sok animét mondani, mivel voltak amik nagyon tetszettek viszont már 1 éve láttam, és alig emlékszem a nevükre, sztorikra.De romance animéből pl a Kaichou wa maid sama tetszett a legjobban.

Fantasy animéből meg mit mondhatnék.. A Hai to gensou no grimgar,Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo, Akame ga kill,Btoom!,Magi szériák tetszettek nagyon, és emlékszem rájuk most így hirtelen.(az a baj hogy sok feketelyuk van a memóriámban :D)

2017. jún. 1. 19:50
 9/20 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy most elkezdtem kutatni miket néztem, de annyi a jó anime amik tetszenek, hogy nem is tudom mit írhatnék. :D Még ami sport anime és nagyon jók voltak:Kuroko no Basuke, Haikyuu, Air Gear
2017. jún. 1. 19:53
 10/20 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek ha túl sokat írok feleslegesen.A kedvenc sztorik: amikor a főszereplő egy másik világba (fantasy) kerül, és erőssé válik, vagy egy számítógépes játékba kerül.



Főszereplőknél az a lényeg, hogy ne legyenek gyengék, legyenek epic pillanatok.Nem fontos hogy már az elején op-k legyenek.

2017. jún. 1. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!