Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez az oldal tele van szentekkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az oldal tele van szentekkel?

Figyelt kérdés

Sokszor ha nincs kedvem írogatni, csak böngészem a kérdéseket, olvasgatom a válaszokat, és jókat derülök itt a gép előtt, hogy itt mennyi önjelölt megmondóember van, tele vagyunk anonim szenttel, a hűség és bizalom szilárd bástyáival. Ha van egy megcsalásos kérdés, ott teljesedik ki igazán a dolog! Az összes földre szállt angyal egyként üvölti a világba, hogy a megcsaló egy hülye k#csög, vagy mocskos k#rva, de ők!!! ők soha nem tennének ilyet.


Tény, hogy biztos van olyan, aki nem. De emberek vagyunk... mind nézünk filmeket, vonzóbbnál vonzóbb színészeket. Soha nem fantáziált senki arról, hogy Vin Diesel keféli félholtra a közeli hentesnél? :D

Vagy mennyire jó lenne Olivia Wilde-ot tankolni a mezőn a kikúrt holdfényben? :D


Itt mindenki boldog kapcsolatban él, megtalálta a tökéletes partnert, de nem tudom hányszor képzelt szex közben mást az aktuális partnere helyére, mert annyira unja már vele a ritmikus lökdösődés eme felettébb szórakoztató formáját?!


Tény, hogy ez ebben a formában nem megcsalás, de szerintem a tényleges megcsalás is fantáziálással kezdődik.


Tényleg ennyi angyal "lakik" ezen az oldalon?


2016. dec. 17. 07:32
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
32%
Igen. És úgy veszem észre, a női szentekből sokkal több van.
2016. dec. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
14%

Ez az oldal egy vicc, vagyis a felhasználóinak a 99%-a :D

Okoskodó szűzfiúkák, lánykák, akik így pótolják a szexet az életükben.

Buktak itt már meg emberek, kikerült Facebook adatlapok.

2016. dec. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
0%
Erre még hab a tortán, mikor szentül meg vannak győződve, hogy a családtagjaik sem csináltak, még csak nem is gondoltak ilyenre, mint megcsalás:)
2016. dec. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
46%

Erre válaszolnom kell! :)

32 éves nő vagyok, életemben először (!!)élek monogám életet.Szóval nem csak szentek vannak az oldalon. :)

De amikor le merem írni, hogy nekem fontos a szex, és pl. a második randin lefeküdtem a párommal, akkor minden vagyok, csak nő nem.

És igen, voltak egyéjszakás kalandjaim, rövid kapcsolataim, hosszabb kapcsolataim.30 éves koromra sikerült lenyugodni.És akkor mi van?

Most boldog vagyok, szerelmes, fantasztikus a szexuális életem, de ki tudja mit hoz az élet?

2016. dec. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
Tényleg tele van szeméttel. Akárhova nézek, mindenhol ilyen szir-szar reklámablakok jelennek meg könyvvásárról, törött telefonokról, műfszokról....Hát hol élünk kérem szépen!?
2016. dec. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
0%

#4 vagyok.

És az a baj, ha valaki őszinte, elhordják az apácajelöltek mindennek.

Nőként mondom, hogy nőkből van több, akik szentnek állítják be magukat.

2016. dec. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

#4


Nincs ezzel semmi baj, sőt! szerintem az az egészséges, ha az ember fiatal korában kiéli magát, és nem 30-35 évesen döbben rá a gyerek mellett, hogy ő bizony nem élt eleget, mennie kell másik kuki után nézni... :) Vagy nuni... nemtől és szexuális orientációtól függően.


Szerintem az a káros, hogy már 20 évesen annyira gyúrnak a monogámiára az emberek, hogy elfelejtik, hogy az a kor nem jön már vissza. 30-ra nyugodtam le én is, kicsapongó életet éltem mindig. Most jutottam el oda, hogy már megtartanék valakit... mondjuk lehet, hogy ehhez keresnem is kellene, de lusta vagyok :D


Inkább veszek egy kutyát... vagy férfi létemre macskás öregasszony leszek :D


Annyira nincs igényem kapcsolatra, ami miatt folyton kapom is az ívet, hogy hülye vagyok, meg magamnak is hazudok... hát nem tudom... én boldog vagyok egyedül, ők meg szenvednek a kapcsolatukban, utálják az életüket, a párjukat, és csak vannak.


Asszem elkanyarodtam kissé... :D


Csak feltűnt, hogy név nélkül akkora arc mindenki... kötelezővé kellene tenni a nick használatot, legalább a kamugépeket ki lehetne zárni... :)

2016. dec. 17. 08:47
 8/51 A kérdező kommentje:
Annyi mindenről tudnék írni még... blogolnom kellene :D
2016. dec. 17. 08:53
 9/51 anonim ***** válasza:
0%

Most állítottam át, hogy látszon a nevem. :)

Van egy 7 éves lányom, ha szerelmes lettem volna az apjába, lehet nem csalom meg, de a szex amúgysem működött köztünk az utolsó 2 évben, más problémák is voltak.

16 éves korom óta élek szexuális életet, és bizony nem egy farkat fogtam már 16 év alatt.Nem csak itt, virtuálisan merem felvállalni, hanem az úgymond "való életben" is.

Élettársam szerintem végigment a fél országon, de mégis egymásra találtunk, a szex pedig vele a legjobb, amit eddig átéltem, így nem kívánom megcsalni.De honnan tudhatja bárki is azt, hogy mi lesz x év/hónap múlva?

Sőt, tovább megyek, el leszek küldve melegebb éghajlatra....

Sok nős pasim volt huszonévesen.Nem direkt, így alakult.

Örülök, hogy kiéltem magam, mert legalább már 32 évesen nem ugrálok ide-oda.

Blogolj erről, tuti bejönne. :)

(nem tudom megjelenik-e a nevem)

2016. dec. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
54%

És múltkor tudod milyen választ kaptam egy hozzászólásomhoz?"Bottal sem piszkálnám meg!"(mármint engem)

Írta ezt egy kis 21 éves taknyos páviángyerek.

Pedig ha egy csepp esze van, tudhatná(k), hogy egy érett nő talán több mindent tud, mint egy 20 éves kis plázacica.

Ettől függetlenül nincs igényem sem fiatalra, sem senkire, fiatal hapsim sosem volt, jelenlegi kapcsolatomban 27 év a korkülönbség.És érdekes, a környezetünk nem akadt ki ezen, itt meg voltam apakomplexusostól kezdve élősködőn át minden.

Ha nekünk jó, akkor nehogy már egy tini oktasson ki e témában.

2016. dec. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!