Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fenyegetés, esetleges következ...

Fenyegetés, esetleges következmények?

Figyelt kérdés

Társasházban lakok, és van egy "óra" ami jelzi, hogy éppen ki a soros a lépcsőház takarításnál. Én mindig feltakarítok mikor kell, és átállítom a soros lakóra. Az utóbbi időben viszont valaki mindig visszaállítgatja, ez nagyon felhúzott és kiraktam egy cetlit, hogy ez ne történjen meg mégegyszer mert eltöröm a kezét. Erre napok mulva kapok egy levelet hogy "súlyos hibát követtem el ezzel stb." Utána néztem a fenyegetés következményeinek és nagyon megijedtem, hogy ezzel engem valaki ennyire meg tud szivatni.


Nem akarok börtönbe menni egy hülye cetli miatt...Valami megnyugtatás?


2017. jún. 15. 09:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez már így megtörtént, de remélhetőleg tanultál belőle. És legközelebb amikor dühbe gurulsz, a cetliírás előtt nézel utána a következményeknek - ha ez eddig kimaradt volna az életedből.


Ha van száítógéped, akkor van lehetőséged az átfordítós takarítási rend helyett egy fix táblázatos beosztást készíteni, ahol minden név mellett szerepel ki mikor takarít. Ennyi.

Amúgy meg te megfenyegettél valakit, és most attól félsz, hogy névtelenül valaki visszafenyegetett?

Ideje leszokni a fenyegetőzésről, ha ilyen nyulam-bulam vagy.

2017. jún. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!