Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok jó tini könyvsorozato...

Tudnátok jó tini könyvsorozatot ajánlani? Lehet az természetfeletti, romantikus Stb. Tudom, több mint 100-an írtak ki ilyen kérdést, de nem kaptam semmi jó könyvet.

Figyelt kérdés

2017. jún. 15. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Luxen, Harry Potter, Párválasztó
2017. jún. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ó, a Luxen. Abszolút.:D
2017. jún. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még jöhetnek :)
2017. jún. 16. 12:36
 4/7 anonim válasza:

J.K.Rowling: Harry Potter

Rick Riordan: Percy Jackson és az Olimposziak

Rick Riordan: Olimposz hősei (A PJ folytatása)

Brandon Mull: Titokfölde (Egy öt részes sorozat, ami talán nem annyira ismert, de betegesen jó.)

Cassandra Clare: Végzet ereklyéi

James Dashner: Útvesztő trilógia

John Flanagan: A vadonjáró tanítványa

J.R.R. Tolkien: Gyűrűk ura

Gimesi Dóra-Jeli Viktória-Tasnádi István: Időfutár (Az írók néhol cserélődnek, de az első részt ők írták. Ezek rövidebb könyvek, én nem olvastam egyiket sem, de az osztálytársaim odavoltak érte.)

Szabó Tünde: Balla Adrienn sorozat


Ha szeretsz és tudsz angolul olvasni akkor Rick Riordan: Magnus Chase and the Gods of Asgard (Sajnos még nem fordították le, én pdf-ben olvastam belőle részletet, viszont könnyű a nyelvezete, és ha alapszinten tudsz, akkor már simán olvasható. Ha jól tudom elvileg hamarosan megjelenik magyarul is, de szörnyen lassúak a fordítók, szóval én nem fűzök sok reményt ahhoz, hogy három éven belül a kezemben tarthatom.😂)


Továbbá, ha lány vagy:

Leiner Laura összes könyve. (Bár bármennyire is szeretem az Szjg-t, az csak úgy élvezhető, ha átlapozod Renáta szenvedéseit és inkább az osztály retardált poénjaira fókuszálsz. Szerencsére a Bexi-sorozat sokkal jobb, legalábbis az első és utolsó két rész. Az még a fiúknak is élvezhető.)

Maros Edit: Hűvösvölgyi suli

Francine Pascal: Az Édesvölgyi Suli szerelmes ikrei

Meg Cabot: A neveletlen hercegnő naplója


+Mindee Arnett: Rémálom trilógia (Ezt nem tudom besorolni sehova, mivel a második résztől inkább lányoknak való, de az első fiúknál is elmegy szerintem.)



Most így hirtelen ennyit tudtam, remélem segítettem, és találsz majd olyat, ami tetszik!😊

2017. jún. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Woow :) nagyon szépen köszönöm!Egy párat ezekből már olvastam, de akkor nekifogok a többinek :)

Köszi még egyszer! És am lány vagyok :D

2017. jún. 17. 08:44
 6/7 anonim válasza:

Láttam h előttem is írták a luxén sorozatot ,nekem ez az egyik kedvenc könyvem.

Akkor még:

Lélektársak sorozat

Sorok között

Bizonyosság

Silber

Percy Jackson sorozat

Tökéletes kémia,A vonzás szabályai,Láncreakció

Az üzlet

Tizenhárom okom volt


Hirtelen csak ennyi jutott eszembe

Remélem tudtam segíteni :)

2017. júl. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nagyzsófia92 válasza:

Molnár Tóni: Tépődések

Ez romantikus, és egy kicsit filozofikus is.

2017. aug. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!