Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az a lány vagy...

Mit gondoltok az a lány vagy nő aki visszautasít egy férfit azért mert nem néz ki jól vagy mert nem áll jól anyagilag az egy szemét?

Figyelt kérdés
2017. jún. 20. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem eleve nem létezik ilyen visszautasítás.

A vonzalomnak meg se kottyan, hogy az illető saját maga szerint vagy valaki más szerint nem néz ki jól vagy nem áll jól anyagilag.

Hogy anyagilag hogy áll, az nem is derül ki az első hónapokban.

Szóval fiktív helyzetre vonatkozik a kérdés, nem is tudok elképzelni olyan szitut, amikor ezek alapján lehetne dönteni. Miről van szó pontosan? Hónapok óta szerelmi kapcsolatban vagytok és amikor megkérted a kezét, nemet mondott erre hivatkozva?

2017. jún. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, kedvescsaba - ha valaki nem akar veled lenni, akkor nem akar.

Az a szemétség, ha ezek után te kényszeríteni akarod valamire.

2017. jún. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez nem egy megfordítható kérdés. Olyan van, hogy egy nő nem utasít vissza egy férfit csak azért mert pénze van vagy jól néz ki. Olyan sokkal ritkábban fordul elő, hogy egy nőnek nagyon bejön egy férfi, de az anyagi helyzete vagy a kinézete miatt visszautasítja. Mindkét esetben lehet nevezni sokmindenfélének a nőt, de ezek közül egyikre sem a szemét a legmegfelelőbb meghatározás.
2017. jún. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam megismerkednek a fiúnak bejön a lány beszélgetnek szóba kerül mi a fiú foglalkozása amiből következtet a lány hogy nem kereshet valami jól majd elmondja a lánynak mit szeretne Ő meg emiatt visszautasítja
2017. jún. 20. 20:16
 5/11 anonim ***** válasza:

4: Értem.

Ebben a kapcsolatban úgy látom, nem került szóba az anyagi helyzet, hanem az kerül szóba, mi a fiú foglalkozása és mit szeretne a lánytól. Szerintem ez a 2 dolog az, ami miatt nem jött be a fiú a lánynak annyira, hogy közeledni akarjon még jobban.

Nem jön be mindenkinek mindenki, aki szipmatikus.

De az is lehet, hogy a fiú innentől azt várja, hogy a lány elájuljon tőle és teperjen. Pedig csak arra volna szükség, hogy a fiú érdeklődjön a lány iránt és udvaroljon neki.

2017. jún. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Érdeklődik meg udvarol de miután kiderült hogy nincs pénze esélye sincs a lánynál
2017. jún. 20. 20:24
 7/11 anonim ***** válasza:
Olyan lánnyal mit akarsz kezdeni, aki csak a pénzre hajt?
2017. jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló te mit gondolsz egy olyan lányról aki csak a pénzre hajt?
2017. jún. 20. 20:59
 9/11 anonim ***** válasza:

Ebből a szempontból mindegy.

Udvariasan búcsúzz el tőle, amit meg gondolsz, azt tartsd meg magadnak. Gondolom, nem akarod fokozni a gyűlöletet itt, a Földön.

2017. jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

szerintem egy párkapcsolatba fontos az anyagi biztonság..

és lehet a csaj nem akarja azt,hogy neki keljen valakit eltartani.. meg én nem is kérkednék avval hogy nincs pénzem.

2017. jún. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!