Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kik a pedofilok és mot csináln...

Kik a pedofilok és mot csinálnak? Rám irt egy férfi és 25 éves! :-[És kért képet a hasamról.

Figyelt kérdés
Meg a kezemről meg a papucsomról(nem tom miért a papucsomról kellett)elsőnek kérte a papucsost..meg hogy videózzam le ahogy veszem le a nadrágomat..én perste mondtam h nem...csak a papucsosat csináltam üeg ugy h letöltöttem képet a netről!IUtána irta h legyünk barátok...sztetek Pedofil?Vagy mi?13L

2017. jún. 27. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

eleve mi a fenének válaszolgatsz bármit ismeretlennek??

ha nem is pedofil akkor is nagyon veszélyes lehet!!


[link]

2017. jún. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem tiltsd le, nem tűnik normálisnak.
2017. jún. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kösz a normális válaszokat,am azt irta h másokkal is csinált ilyet ,és mások mindent megtettek amit ő mondott
2017. jún. 27. 11:31
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha mások hülyeséget csinálnak, neked attól még nem kell, egyébként nem is biztos, hogy igaz, amit mondott, csak így akar rávenni, hogy megtedd. Sürgősen szakítsd meg vele a kapcsolatot, mielőtt baj lesz belőle.
2017. jún. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
dehogy tettek meg mindent, csak tudja, hogy 13 évesen még hiszékeny, és naiv vagy, és ezt használja ki. de tényleg ne beszélj vele, csak egyre többet fog kérni...
2017. jún. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm ...mondjuk azt sztem tudja jogy hol vagy megyik megyébe lakok ..nem mondtam meg!És kedves 3 .mit csinálhatna egy 13 évessel ami durvább?
2017. jún. 27. 12:18
 7/11 anonim ***** válasza:
szerinted mégis mit csinálna..?? tényleg ennyire naiv vagy? az a célja hogy a bizalmadba férközzön,aztán nyilván rávenne hogy találkozzatok,utána meg..had ne részletezzem.
2017. jún. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,irta még azt is hogy Ő szerelemből szereti a kislányokat.És Én tetszem nki :-*..Kérdeztem h milrt nm a huszonévesekre bukik,mondta h nm tudja.És a végén irtam nki h pedofil vagy?nem válaszolt rá...annyit irt h legyünk Barátok,mondtam ok ésklrdezte mikor leszek ,ez még vasárnap volt.de azóta nem irt!Sztetek mit akar ezzel célozni h legyünk barátok????
2017. jún. 28. 09:08
 9/11 anonim ***** válasza:

könyörgöm ne légy már ennyire tudatlan és naiv!!

szerinted ha rá kérdezel hogy te pedofil vagy,-akkor majd bevallja neked hogy:igen! ennyire azért ő sem hülye.

Ha nem jelentkezik lehet megijedt! ami jobb is.és legyen eszed!! ne válaszolgass hasonló emberkéknek soha!!

2017. jún. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :-)
2017. jún. 28. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!