Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, mit kezdtek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit kezdtek az olyan férfiakkal ismerkedés alatt, akik napközben szinte semmit nem csinálnak és sűrűn írnak nektek üzeneteket, gyorsan várva a válaszokat?

Figyelt kérdés

20-30-asok főleg

Úgy gondolom, hogy eléggé furcsa, ha egy férfi nem foglalja el magát napközben és elvárja, hogy minden üzenetére szinte azonnal válaszoljak, sőt szóvá is teszi, hogy mi a gond, hogy nem válaszolok pár percen belül.



2017. jún. 13. 14:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj...!
2017. jún. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Fuu de utálom ezt a mai rohanó világot. Mindenki pötyörészik. Semmitmondó üzenetmorzsákat szórunk egymásra egész nap... Én sokkal jobban szeretek telefonon beszélgetni, vagy ha mégis írogatni kell, akkor elvárom, hogy egyből válaszoljon, és folyamatosan csak rám figyeljen addig, amíg beszélünk. Ez mondjuk egy-két óra folyamatosan. De az amikor 8 órában folyamatosan jönnek a pár szavas üzenetek...teljesen megöli a kapcsolatokat.

22F (pontozzatok le, mert nem nőként válaszoltam)

2017. jún. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
44%

Nekem olyan a munkám,hogy mindig van lehetőségem írni.

Na nem egyfolytában de kb.10 percenként tudok egy üzenetet dobni.

Ez még nem azt jelenti,hogy nem csinálok egész nap semmit...

Ha meg udvarlok egy nőnek vagy csak simán olyan nővel beszélek aki tetszik nekem akkor annak meg alapból gyorsabban és sűrűbben írok vissza.

Szerintem ezzel a legtöbb férfi így van.

2017. jún. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%

Nem kezdek vele semmit​, letiltom. Nem egymást keressük.

Nem hiszem, hogy felnőtt, értelmes nem tudja felfogni, hogy van, aki dolgozik, és jobb dolga is van, mint az ő üzeneteire várni.

2017. jún. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy leveleztek (levél, email) vagy beszélgettek (chat). Ha beszélgettek, akkor jogosan vár beszélgetésre jellemző reakcióidőt. Ha csak leveleztek, akkor teljesen rendben van, ha nem válaszolsz azonnal. A felületnek megfelelően illik a reakcióidőt megválasztani. Ezt jó, ha mindketten tudjátok.

30/f

2017. jún. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Ja azt meg mindenkitől elvárom,hogy válaszoljon ha van rá lehetősége.

Tehát ne taktikázzon,játszadozzon velem hogy ő nem ír vissza meg ilyenek.

Előző voltam.

2017. jún. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Ennek az a veszélye, hogy nagyon gyorsan ráunsz a másikra vagy idegesítővé kezd válni. Azzal nincs semmi gond, ha mondjuk esténként 1-2 órán át írogattok egymással, de hogy egész nap? Nem lesz semmi témátok szinte mire mondjuk találkoztok.

Én a helyedben megírnám neki, hogy bocs, de sűrű a napom, ettől eddig dolgozom, utána ettől eddig megint csak van valami elfoglaltságom, nem fogok tudni írni neked majd csak ekkor meg akkor. Ezt egy normális felnőtt ember nehogy már ne értse meg...

2017. jún. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ugyan ezt ezt szeretném tudni, csak éppen úgy hogy mit kezdenek a férfiak az ilyen nőkkel...

Vagy az olyan nőkkel akik szóvá teszik hogy de késve válaszolok (néhány óra), miközben ő negyed-fél napos válaszidőkkel válaszol...

2017. jún. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
7%
Na, ezért kell 3-4 barátnő egyszerre. Valamelyik válaszol és már is nincs egész nap unalom.
2017. jún. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Pont most ismerkedek egy ilyen férfival. Vizsgázok is még, tanulok, vagy egyszerűen csak nincs kedvem telefont nyomkodni de non stop ír, mert most szabadságon van. Pont ezaz hogy egy idő után nem lesz semmi téma. Meg én nem vagyok az az ezész nap telefonon irogatós. Kezdek beleunni ebbe.

22N

2017. jún. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!