Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lelkileg nagyon nem vagyok jól!?

Lelkileg nagyon nem vagyok jól!?

Figyelt kérdés

Ma egy hete hogy megtudtam a barátomról olyan dolgot ami eléggé felkavart, és azóta is szinte minden nap megtudok valami rosszat.. Azóta negatív a hozzáállásom, jóval rosszabb, mint elötte.. mindennap rossz kedvem van, veszekszek, ideges vagyok.. és érzem hogy ez nem jó viszont változtatni nem tudok, mert bármire gondolok a párommal kapcsolatos rossz dolgok jutnak az eszembe, amikor vele vagyok is ideges vagyok, keresem benne a rosszat, amikor nem keresem akkor is mindig bennem van hogy mit csinál, miket csinálhat még, mi lesz a következő.. lassan 4 éve leszünk együtt. Nemtudom mit kéne tennem..

Szerintetek?



2017. jún. 30. 19:44
 1/1 MR.X. ***** válasza:
Üljetek le és felnőtt módjára beszéljétek meg a kapcsolatotokat! Meg kell vele érteni, hogy ahogyan viselkedik az számodra nem jó. Lehet, hogy az élet sokkal jobbat tartogat Neked! Esetleg hallgasd a kedvenc zenéidet amikor szomorúbb vagy, és énekeld a dalszövegét is! Akkor kicsit megfeledkezhetsz a rossz gondolatoktól! Remélem tudtam segíteni! :)
2017. jún. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!