Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kibírnátok lelkileg, ha a...

Kibírnátok lelkileg, ha a névnapotokon azzal "köszöntenének" hogy eladják a kutyád?

Figyelt kérdés
Messze lakok a sulimtól, így reggel autóval járok be. Napi 7 órám van és mire kiérek a buszhoz (az is távol van a sulimtól és még el kell előtte mennem ebédelni is) már elmúlt négy óra is. Mire pedig hazaérek akkor már 17:45 - 18:00 van. Vannak napok, amikor még ennél is később tudok a suli miatt. Nevelőapám és anyám pedig engem hibáztat, hogy nem tudom lemozgatni a 2 kutyánk, amiből csak az egyik az enyém, úgy, hogy amint hazaérek egyből ülök le tanulni és este 11-re végzek. Utána pedig még talán kéne vacsizni és zuhanyozni is... (-.-) De nem érdekli őket. És ma a névnapomon azzal "köszöntöttek", hogy el akarják adni és nem érdekli őket, hogy az enyém, se a véleményem. Ti mit reagálnátok erre?

2017. ápr. 22. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:

A kutyád egy plusz - hogy is írjam ? - probléma.

Ha ennyire elfoglalt vagy a kutyát bízd a nevelő szüleidre.

Ha nem vállalják, vigyed menhelyre.

Ennyi feladatot ha bevállaltál, nem kis dolog.


Szívsoringató, de valamit fel kel adnod az elfoglaltságod miatt, amit szerintem túlvállaltál. Sok.

2017. ápr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Axolenguin válasza:
:( úgy sajnálom.... én nagyon nem örülnék! Ôk miért nem tudják a kutyákat sétáltatni!? Komolyan!?! Névnapodon!?! Attól függ, hogy a szüleid milyenek..., de én biztos nem hagynám! Az a TE kutyád!!! Mondjuk szerintem beszélj velük, mond el, hogy egy nap mennyi dolgod van és magyarázd el szépen, hogy ôk is levihetnék a kutyákat. De azért próbálk nyugodt lenni, akkor is ha nem értik meg. Nagyon sajnálom. (Utólag boldog névnapot! :) )
2017. ápr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es!

Más városban van a sulim és az otthonom. Suli után pedig egyből indulok haza. Nehéz lenne így bármit is feladni.


Kedves 2-es!

Köszönöm! 

Sajnos már próbáltam, mert ők általában 3-4 órára már hazaérnek. A reakció meg az volt, hogy leüvöltötték a fejem és meg akart ütni a nevelőapám, csak elfutottam.

Őszintén fogalmam sincs mit tehetnék... 😟

2017. ápr. 22. 13:02
 4/5 szántóvető ***** válasza:
gondolj a kutyádra,jobb lesz neki olyan helyen ahol törődnek vele.
2017. ápr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kerdezd meg azokat a barataidat akikben megbizol, hogy lehetne e naluk a ket kutya. igy tulajdonilag a tied marad,barmikor lathatod oket es ok is jol ereznek magukat. igy megoldodik a problema es a kutyak is megmaradnak. egyebkent nagyon sajnalom a helyzeted... at tudom erezni. kitartas es boldog nevnapot :)
2017. ápr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!