Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én fogom, fel rosszul?

Csak én fogom, fel rosszul?

Figyelt kérdés
a párommal egy éve vagyunk egyutt :),és most a párom,haverjáéknál be koszontott a golya .. ok kb 5 homapja vannak egyutt es be válalták ehez idáig semmi kozom.viszont,a páromat felkérték keresztapának engem viszont nem,arra hovatkozva hogy nem,rég vagyunk egyutt.. és a legrosszabb hogy a párom,bele ment mimden szo,nélkul és azt sem,érdekli hogy ettől li kozositve erzem,magam kegíetlenul egíszeruen nem,érdekli és mondja is :( vajon én értem félre ennyire vagy valobam illetlenség mindhármuk felől?
2017. júl. 1. 00:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Bizonyos szempontból illetlenség,de nem kötelességük felkérniük keresztanyának. A párod érzéketlen volt veled szemben, mivel őt ezzel a "kitüntetéssel" szinte a családban fogja érezni a gyerek. Bár elég kínos lenne,ha esetleg félresikerülne a párkapcsolatotok,így végül is érthető.Talán én is ezt tettem volna,bár akkor megfontoltam volna valaki más lehetőségét erre a pozícióra.
2017. júl. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!