Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova menjünk? (Kérdésed túl...

Hova menjünk? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel én jóban vagyok, szoktunk is rengeteget beszélgetni, de valahogy az az érzésem, hogy ott, ahol a ő barátai is vannak, nehezen tud kibontakozni előttem. Alig tudok róla valamit(család, hobbi, szórakozás, ilyenek) és arra gondoltam, elhívnám őt valahova(mondjuk a városba, a plázába, vagy moziba, vagy esetleg a McDonald's-ba egyet kajolni), de nem tudom, hogy hogy kérdezzem meg (tehát nem oda megyek hozzá és:"szia, megyünk egyet haverkodni?" :D).

Meg hogy, hova is menjünk, ami jó szórakozóhely egy fiúnak, de el is tudunk beszélgetni.

Ui.: nem szeretnék járni vele, nem kell több szerelem, ahogy csalódás sem. Csak jobban meg szeretném ismerni.


2010. máj. 20. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs kedved sétálni velem?

Séta,fagyi bőven elég.

2010. máj. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, de már megvan kivel mennék el :D(bocsi)
2010. máj. 20. 16:01
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak fagyi, meg séta? (olcsó és kedves, köszi)
2010. máj. 20. 16:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Van kedved moziba jönni? Vagy sétálni egyet parkban? Van kedved meginni egy sört? etc. etc.
2010. máj. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

16:02

Kösz a választ, de még bevárok pár embert :)

2010. máj. 20. 16:05
 6/8 A kérdező kommentje:

Ok, felhívtam és megyünk moziba *-*

Köszi, minden válaszolónak!! :D

2010. máj. 20. 16:08
 7/8 anonim ***** válasza:
vidd el pecázni vagy esetleg konditerembe
2010. máj. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó mozizást ;)
2010. máj. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!