Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Szodoma 120 napjaban miert...

A Szodoma 120 napjaban miert kinozzak meg a fiatalokat?

Figyelt kérdés

nem reg lattam a filmet es nem nagyon vagyok tisztaban vele..

ami erdekel hogy a vegen odaadnak nehany masnit (vagy micsodat) azoknak akiket elraboltak,es a vegen megkinozzak oket. miert? a tobbiek (akik nem kaptak masnit) visszamentek abba a palota cuccba. legyszi csak az valaszoljon aki tudja a valasz!:) nem vagyok kivancsi masra koszi:D


2017. júl. 5. 18:15
 1/1 anonim válasza:
100%

Nem tudom a kérdező még nézi-e a kérdést, de ha nem, akkor talán másnak hasznos lehet a válasz.

A könyvből sokkal több minden kiderül, mint a filmből, még csak az elejénél tartok, de röviden megprobálom összefoglalni.

Van 4 libertinus férfi, ők a "főnökök", beteg szexfantáziájuk eredményeként alakítják ki azt a helyet, ahol játszódik az esemény, kiválasztottak 8-8 szűz fiatal (13-15 év közötti) nemes származású fiút és lányt, később ők kapnak majd szalagokat. Van a 4 mesélő, akiket szintén ok választották, saját elmenyeikbol és passziokbol állnak a történetek. Van 4 vagy 8 basz*ó, ők különböző férfiak, pénisz méret miatt választották őket. Rajtuk kívül csak a cselédek vannak és a 4 feleség.

A masik azt jelölik, melyik gyerek szüzességét (elöl-hátul) ki fogja majd elvenni.

A kinzasokat csak szexuális izgatottság növelése végett csinaljak. A film enyhe utánzata csak a könyvben lévő szornyusegeknek.

2018. dec. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!