Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetnék még több...

Hogyan szerezhetnék még több instagram követőt?

Figyelt kérdés

2017. júl. 5. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Értelmes, minőségi tartalommal. Talán az sem ártana ha eredeti lenne, mert az a személyedhez köthető. Már az is meglepő hogy te mire fel szerzel több ezer követőt azzal hogy más képeit lopkodod össze a saját profilodra a neten. Csak mert ha én ezeket akarom nézni akkor megnézem az eredeti helyükön és nem egy tolvajnál.
2017. júl. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy bizonyos mértékben egyet értek, de itt nem erről az oldalamról lenne szó, hanem a SAJÁT fotós oldalamról, ahova csak saját képeket töltök fel. Az vele a probléma, hogy ha összegyűlik 170 követő, mindig van néhány bunkó ali ilyenkor kikövet.
2017. júl. 5. 19:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van egy alapvetően stabil növekedése a követőknek akkor nem csinálod rosszul. Egyszerűen nem úgy működik hogy neked a semmiből hirtelen több száz-ezer meg napi több tíz követőd fog akadni. Sokkal hosszabb lefolyású az egész mire felkapnak valamit, és persze sosem garantált hogy valóban felkapják, hiszen te is csak egy random ember vagy a több százmillió között.
2017. júl. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi a neved instagramon? Én először úgy csináltam hogy bekövettem a kedvenc instásaim követőiből úgy 500 embert. És ha tetszik nekik az instám akkor visszakövtnek. de max olyan 150-en. De úgy 2 nap után kövess ki mindenkit Tehát nagy tömegre ne számíts. És ha elérted kb. az 1500 követőt, onnantól simán jönnek ha tetszik az intád. :)
2017. júl. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!