Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » ARMYK! Szerintetek ki a...

ARMYK! Szerintetek ki a leghelyesebb a BTS-ből?

Figyelt kérdés
Nekem V a biasom és szerintem ő is a leghelyesebb:)

2017. júl. 6. 22:33
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
Jaj, ne érts félre, nem szerettelek volna kioktatni, csak sok ARMYt láttam már akik leragadnak egy tagnál és a többieket semminek nézik.
2017. júl. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim válasza:
A masodik válasz adóval teljesen egyet értek. Nekem Kookie a biasom. De akit nagyon nagyon szeretek még az Hoseok. Az egész csapatot imádom és a többi fiú fel sem ér hozzájuk semmilyen módon, de ők valamiért közelebb álnak hozzám. Remélem nem késtem el a válasszal.😀
2017. júl. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
Nekem az abszolút legszimpatikusabb srác az Jin. Megfogott a stílusa, a személyisége. De minden tagot kedvelek valamiért. Suga viszont számomra megfejthetetlen, nekem olyan rideg srácnak tűnik, nem tudom úgymond "kiismerni", nem igazán mutatja ki az érzelmeit.
2017. júl. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim válasza:
82%

Hú, sok mindent mondtak itt előttem, de azzal teljesen egyetértek, hogy nem szabad őket elkülöníteni, hogy ki a leghelyesebb, mert mindannyian szépek, sőt gyönyörűek.

Engem Jin fogott meg az eső pillanattól kezdve, elsősorban a hangja, másodsorban a személyisége, és csak harmadsorban a kinézete miatt. Azonban a többiekről sem feledkeztem meg, Hobi az én bias wrecker-em, (Meg talán Jimin... De Hobi az esőszámú wrecker, az ő mosolya az, ami mindig feldob, Jimin-en meg nagyokat kacagok inkább, és imádom a hangját.) és mondhat bárki akármit, szerintem eszméletlenül szép srác, ugyanúgy mint Namjoon, akit szintén rengetegen fúrnak.

De igazad van, V is nagyon helyes, néha ha nézem, én is hátast dobok. Mondjuk neki szerintem a szemeiben rejlik a bája. (Mint szinte mindenkinek. Imádom a szemeiket.)

Most, pedig, hogy csacsogtam egy sort, lezárnám azzal, hogy számomra ők mind elmondhatatlanul GYÖNYÖRŰEK.

2017. júl. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim válasza:
Mindegyik tagot szivbol szeretem, de a leghelyesebb szamomra Jin, de attol meg szeretem a tobbi tagot is! Hi A.R.M.Y.
2017. júl. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim válasza:
74%
Nekem személy szerint mindegyik kedves és helyes meg cuki. De ha választani kéne nekem Namjoon-t meg Yoongi-t választanám :) <3
2017. nov. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim válasza:
55%
Hát, szerintem mindegyikük nagyon helyes, de szerintem Namjoon és Jungkook a leginkább^^ Kezdetektől ők voltak a biasaim^^ |Igen, 2 biasom van, mert mindenkit imádok és nehéz választani:"D|
2017. dec. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
mindegyik a maga módján jó,kinek ki jön be ez ilyen dolog xD de szerintem vagy V vagy Jimin
2018. jan. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 Lili2006 válasza:
Nekem Jimin a biasom amikor meglattam egybol tudtam hogy o lesz a kedvenc!Imádom!❤❤
2018. ápr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim válasza:
55%
Rapmon💕
2018. jún. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!