Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » ARMYK! Szerintetek ki a...

ARMYK! Szerintetek ki a leghelyesebb a BTS-ből?

Figyelt kérdés
Nekem V a biasom és szerintem ő is a leghelyesebb:)

2017. júl. 6. 22:33
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Amúgy bocsesz a helytelen irásásért csak siettem

Egy valamit még mondok Taehyung is helyes de azért kedvelem jobban jint a teste a hangja nagyon vicces tud főzni mint én és jól táncol bár nem annyira tud maga mondta

2023. nov. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

[link]


Jin a leghelyesebb senki nem köthet bele hiszen minden hol világszerte jóképű és minden szögben olyan helyes higy kiugrik a szívem!!!

dec. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
dec. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Kedves kérdezo ez nem igaz hogy V a leghelyesebb igazából ő is vizuális de nem fő mint JIN

Jinnel egyszer azért fotozkottak mert annyira helyes volt ilyen történik v-vek NEM

És nőt keresetek meg a bighit meg először az SM HIGY MILYEN JÓKÉPŰ VAGY GYERE HOZZANK ES JELENTKEZZ

MEG PERSZE NEM HIÁBA WORLD WIDE HANDSOM JIN A NEVE MINDEN HOL NAGYON NEPSZERU DE LEGJOBBNA KOREÁBAN MINDENKI IDEÁLJA ES A BTS TAGOK SZERINT IS Ő A LEGJÓKÉPŰBB ÉS MEG RGY TUDÓS IS MEGHATÁROZTA HOGY JIN A LEGHYLESEBB ÁZSIAI FÉRFI ES VALAMI CÉG IS AZT MONDTA HOGY Ő A LEGJÓKÉPŰBB AZSIA FERFI ES NEKI ISMETLEM NEKI VAN A VILÁGON A LEGTOKELETESEBB FERFI ARCA NEZZ ROLA VIDEOT


Jinnie eats tette közzé a videót valami olyasmi a neve hogy WORLD WIDE handoms jön perfect face de ha már ezt beztod kiadja na cső és V nem helyes szerintem

jan. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy Jint szeretik legkevésbe Magyarországon de csak úgy szólok ő a Bts fő visuálja látványvilága és a WORLD WIDE handsome és egészen 2016-2021 ig ő volt a leghelyesebb kpop idol.és a női kpop idolok körébe ő az ideáljuk!!! Szóval senki ne mereszelje mondani hogy O kevésbé híres és kevésbé helyes !
febr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Amúgy Amerikába Jin a leghíresebb tag és leghelyesebb ék tartják ja meg jungkook
febr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Nekem mindenki a biasom!!!


De a leghelyesebb sztem:Jin és Jungkook!


Annyira jóképűrk hogy nem tudom hova tenni ők konkrét egy angyalok akit az isten teremtett!!!!! Gyönyörű látvány világuk van jóérzés rájuk nézni már a gondolattól is elszállok

febr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Hát ez egy picit erős 37-es igen tényleg helyesek de azért nem annyira


Nekem a Bts összes tagja szimpatikus,mindannyiuk a biasom és a szerelmem,mindannyian helyesek!!! És egy tag sem áll feljebb!!!! Mindenki ugyan azon a szinten van!

febr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
#34 álljá már le chill ne szállj túl magadon értjük hogy neked Jin a leghelyesebb és elismerem tényleg reál handsome és sokak kedvence de nem kell így felkapni a vizet amúgy nekem a kedvencem Jimin és Jungkook viszont a leghelyesebb tag szerintem Taehyung és Jin!
febr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!