Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » ARMYK! Szerintetek ki a...

ARMYK! Szerintetek ki a leghelyesebb a BTS-ből?

Figyelt kérdés
Nekem V a biasom és szerintem ő is a leghelyesebb:)

2017. júl. 6. 22:33
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

#7 jól mondja

Nekem van egy barátnőm, él hal Yoongi-ér de a többi tagot szinte számba se veszi,ami néha elég zavar, hát kérem ha már igazi ARMY-nak állítja magát,akkor szeresse mind a 7 tagot, kivétel nélkül!

És válaszolva a kérdésedre, nincs különösebb biasom,mert mindegyik tag jó a maga módján,mindegyiket azért szeretem akik:)

Pumktum

2018. aug. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim válasza:
Jungkook <3
2019. febr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Mind helyesek <3
2019. febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim válasza:
Szerintem: jungkook.jimin,V,min yoongi,
2019. aug. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim válasza:
Ez nagyon nehéz kérdés. Igazából helyzettől függ. Van olyan pillanat, amikor szerintem Hobi (ő a biasom UwU), van, amikor Jimin, van, amikor Yoongi. A többiek is helyesek, de nem mondanám őket a leghelyesebbnek. De szerintem mind nagyon kis helyeskék :3
2020. júl. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

Lol utolsó

Ha a többiek nem helyesek pl Tae,Jin,Jk vagy Namjoon, akkor neked mi a helyes? kérem szépen Tae és Jin a világ leghelyesebb férfija volt 28-19-ben, Jungkook pedig 2019 legszexibb férfija, sőt Namjoon is egy gyönyörű teremtmény szóval ez a “nem a leghelyesebbek” ez picit erős.

Mind a hét tag ugyanolyan gyönyörű szép szál legény.

2020. júl. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 Korina :D válasza:
Szerintem Namjoon a leghelyesebb + ő az ultimate biasom is.De Jimin JK és Suga is tetszetős. (xd)
2022. ápr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim válasza:
Szerintem mind ultrahelyesek, de szerintem Jimin a leghelyesebb. Egyébként meg Jimin a biasom (mert nagyon, de nagyon, de nagyon... jól táncol, énekel és még ráadásul rappelni is tud egész jól, sőt... szerintem nagyon jól (Tony Montana) és a külseje miatt is és még sorolhatnám), de amúgy meg az összes tagot nagyon kedvelem külön-külön és együtt még méginkább...
2022. jún. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 Beyonce válasza:
Mindegyiket imádom ugyanúgy és mindegyik helyes ugyanúgy de nekem namjoon a biasom 💙💜
2023. ápr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Sziasztok nekem jin a biasom és szerintem O is a leghelyesebb de mindannyian helyesek de ha valaki nem tudná akkor most mondom Koreába meg kb az egész világon mindenki ék az ideálja Jin és Taehyung szóval aki Yoongut meg Jhopot meg Rap Monatert választotta annak nincs izlése!
2023. nov. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!