Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnek. Sokat...

Fogyni szeretnek. Sokat eszek? (mai etrend lent) 21 eves vagyok,165cm es 85 kg, ugy szeretnek fogyni, hogy ne vonjam meg magamtol az ennivalot, Hetfotol aerobicra fogok jarni . Ez az etrend jo? Vagy sok? Bunko valaszadok kimeljenek.

Figyelt kérdés

11 orakkor megettem egy szendvicset, a kenye pici(7cm toast kenyer), fittnes gabonapehely,

14:00 1 szendvics(ugyanolyan pici fekete kenyerbol,sonkaval es juhsajtal),

15:00 3 szilva

16:00 e szendvics(ugyanolyan pici fekete kenyerbol, sonkaval es juhsajtal)

17:30 1 fel pulykaszarny pici kumpripurevel es 5 db barackkompot

18:00 3 karika pringles chips


2012. okt. 3. 12:57
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi, ez a tegnapi etrend :)
2012. okt. 3. 12:58
 2/6 anonim ***** válasza:

Mennyiségre nem is sok igazából, de minek eszel óránként? :s


Szerintem a chips felesleges, szendvicset inkább egyszer egyél csak - mondjuk reggelire. Gyümölcs az oké, ha már annyira sokszor akarsz enni, akkor inkább azt.

Főtt étel pedig korábban legyen, ebédre. Este már azt ne, hanem mondjuk főtt tojást.


(Nem vagyok szakértő, csak én is fogyóztam, abból indulok ki.)

2012. okt. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
koszi szepen. fott etelt igazabol csak akkor tudok enni, mert addig egyetemen vagyok :(
2012. okt. 3. 14:11
 4/6 poiu ***** válasza:
Ez túl kevés, túl gyakori és túl sok benne a keményítő. Egyél rendesen, sok zöldséget, húst, salátát bőségesen, ne éhezz. A kenyeret, csipszet felejtsd el egy időre.
2012. okt. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kenyérből teljes kiőrlésűt egyél nem tudom arra vonatkozik e az hogy "fekete" és inkább csak délelőtt. Chipset tényleg hanyagolni kell. Az nem baj, hogy ilyen sűrűn eszel, ez a jó és egészséges. Én szendvics helyett joghurtot vagy gyümit szoktam enni a reggelit leszámítva. Egyébként én azt csinálom, hogy megfőzök 3 nappal előre és mindig kis dobozokban viszem iskolába az ebédet. Szerencsére a büfés néni megmelegíti nekem. Vacsira pedig jó a főtt tojás, túró vagy fahéjas zabkása is
2012. okt. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A vacsorát tedd 7-8 óra körülre, és akkor nem kell óránként enned. Én korábban reggeliznék, de ha 10-kor kelsz, akkor mondjuk 11-kor reggeli, 13 órakor szendvics, 15 órakor valami kisebb étkezés, 17-kor tudsz otthon főtt ételt enni, aztán esetleg (7 körül) egy kis étkezés még (így este 9-kor még vacsoráznék) vagy 8-kor vacsora.

Felesleges a gabonapehely és a chips. Helyette lehet zabkását, joghurtot, ilyesmiket enni.

2012. okt. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!