Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális az, h lány vagyok,...

Normális az, h lány vagyok, mégis utálom a nőket és nem bírom elviselni őket? Miért van ez?

Figyelt kérdés
Lány létemre, utálom a nőket! Utálom, ha egy nő vezet műsort v nőtől kell vennem jegyet vhol v nő szolgál ki étteremben v akármi. Van 2-3 régi barátnőm, akikkel már régóta jóban vagyok, de nem is akarok barátkozni más lányokkal! (Még ők is idegesítenek néha) Szentem tök idegesítőek, pletykások, nyávogósok, hisztisek és kibírhatatlanok vagyunk! Szívesebben barátkozom fiúkkal, és sokkal jobban megbízom bennük. A legjobb barátom is fiú. Komolyan mondom fiúk, nem értem, h mit esztek rajtunk! És nem tudom megérteni, h vki hogy lehet leszbikus?! Hihetetlenül idegesítenek a lányok, pedig egyáltalán nem vagyok fiús! Tökre nőiesen öltözködöm, imádok vásárolni, sminkelem magam, én is hisztis vagyok stb... Csak egy átlagos lány vagyok, mégis utálom a nőket... 19/L
2010. máj. 20. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanám,hogy nő vagyok,és én se bírom a nőket..Amiért ideraktad ezt a kérdést,az azért van,mert a pasik szimpátiáját így akarod itt kivívni,ennyi:D
2010. máj. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Magamra ismertem az irasodat olvasva. Az okat meg nem probaltam kutatni, hogy mert nem kedvelem oket. A ferfiaknak is vannak ilyen altalanos rossz tulajdonsagaik, az megis elviselhetobb. Erdekes... (23/L)
2010. máj. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves 1.: gondolod a fiúknak az a szimpatikus, h ha a nőket lehordom mindennek? Egyébként is mi értelme lett volna azért kiírni, h szimpatikus legyek a pasiknak, ha egyszer azt se tudják, h ki vagyok?
2010. máj. 21. 00:02
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Szűklátókörű gondolkodás.A bnőm is ilyen.Múltkor néztem a szépségversenyt és mindennek elmondta őket.Én meg felhívtam a figyelmét,hogy micsoda meló egy ilyen alak létrehozása,fentartása,annak ellenére,hogy magamutógatónak tartom őket.

Mostanában beszélgettem el vele erről,mert lassan már szakítóok lesz,az állandó nőszidalmazása.Neki is kb 2 barátnője van.

2010. máj. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

" Szűklátókörű gondolkodás.A bnőm is ilyen.Múltkor néztem a szépségversenyt és mindennek elmondta őket.Én meg felhívtam a figyelmét,hogy micsoda meló egy ilyen alak létrehozása,fentartása,annak ellenére,hogy magamutógatónak tartom őket.

Mostanában beszélgettem el vele erről,mert lassan már szakítóok lesz,az állandó nőszidalmazása.Neki is kb 2 barátnője van."


Amiről te írsz az irigység és féltékenység. Főleg hogy előtted szidja a nála csinosabbakat. A Kérdező pedig nem nyomja oda a pasija, barátai, barátnői, családtagjai, ismerősei orra alá, mint a te csajod.

Kicsit más a kettő...

2010. máj. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha te is olyan hisztis vagy akkor meg szerintem ne panaszkodj másokra.

Amúgy én is lány vagyok és bi, de képtelen vagyok párt találni mert a fiúk vagy perverzek vagy barmok, a lányok meg mintha nem lenne agyuk egyáltalán.

Csak én gondolkodok kicsit komolyabban??

2010. máj. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

Kedvellek téged, Kérdező:D

Mit szólnál ahhoz, hogy én 18/f vagyokk, és utálom a lányok és fiúk nagyrészét egyaránt? A lányokat azért, nagyjából amiket te is leírtál, de nekem úgy tűnik, hogy rengeteg az álszent, és hiába papolnak a "valódi értékekről" meg írnak ki nagy tartalmú idézeteket, azért ők is csak az ösztöneiknek élnek és lefekszenek egy jóképű barommal. Ráadásul aki hamar talál magának partnert, az kibírhatatlan kis egoista lesz.

A fiúkat meg azért utálom, mert versenymániás barom egy csomó, elég sok olyan van, akit a lányok "szexmániás üresfejű baromnak" hívnak, a sporton kívül, ami értelmetlen adrenalinlevezetés nem érdekel sokat semmi.

És végezetül utálok minden embert, aki NEM GONDOLKODIK. Aki csak társaságban tud élni, de agya az nincs, csak bandázni tud, nem ismeri magát, nem lát bele magába, nem teszi fel magának egyedül a kérdést: "Ki vagyok én?", nem fogja fel, hogy mindenkit az ösztönei hajtanak, minden az ősember korából jön, és civilizált embernek tartja magát, annak ellenére, hogy elgondolkodna, hogy mi is tulajdonképpen pl. egy focimeccs.

2010. aug. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!