Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 2 lány az osztályban megkeserí...

2 lány az osztályban megkeseríti az életemet: árgus szemekkel keresik a hibáimat és pletykákat terjesztenek rólam. Mit tegyek? Nagyon nehéz elviselni és nem odafigyelni rájuk.

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ne foglalkozz velük... Azzal megmutatod, hogy értelmesebb vagy, mint ők.
2010. márc. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%

Közösítsd ki őket. Ha kell, az osztállyal együtt!

Kitartás, és ne feledd: szorgos népünk győzni fog!

2010. márc. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hát régebben nekem is csináltak ilyet.. kb 2-3 évig. de sose foglalkoztam velük :)jó..tényleg nemkönnyű. de ha látják rajtad h nemérdekel akkor egy idő után abba hagyják szerintem :)
2010. márc. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt. Akkor nem tudtam mit kezdeni veluk, de azota belemelyedtem a pszichologiaba. A legjobb amit tehetsz, ha nem bunkozol veluk, hanem a viselkedeseddel utalsz ra, h Te erettebb vagy annal, minthogy ilyenekkel foglalkozz. akik ismernek, tudjak (remelhetoleg) h a pletykak kitalaciok... ha nem reagalsz a bunkoskodasukra, akkor kevesebb elvezetet talalnak a szemetkedesben, es felhagynak vele. Remelem! En is nagyon nehezen tudtam nem odafigyelni rajuk. De ezt kell tenni. sajna vannak gyoker emberek, akiket nehez kezelni. De van egy nagy igazsag! Tartsd ezt szem elott: "Ne vitatkozz idiotakkal, mert lesullyedsz a szintjukre, es legyoznek a rutinukkal."

Kivanom, h sikeruljon levakarnod magadrol oket okosan, ugyesen, taktikaval, csak maradj nyugodt es bizz magadban, Te kulonb vagy mint azok a taplok!

Ja hozzateszem... fogadjunk, h lany vagy Te is! Nem lehet, h valami miatt feltekenyek rad? Talan okosabb vagy szebb vagy naluk, netan mindketto? Valamiben kulonb vagy naluk az biztos! puszi!

2010. márc. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 thommyboy'99 ***** válasza:
100%
az a lényeg, hogy ne vágj nekik vissza, és hogy ne akarj bosszút állni, mert ha rosszul sül el, az lesz a következő támpontjuk az idegesítésedre!
2010. márc. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
hallod verjbe nekik egyet!!!
2010. márc. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Ha mindig segítőkész,kedves vagy velük az nagyon idegesítő tud ám lenni(számukra).Azonkívül lehet hogy észhez térnek
2010. ápr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!