Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Harry potter kedvelők: a:...

Harry potter kedvelők: a: melyik a kedvenc párosotok;b: Ki (k) azok, akiket nem szeretsz és akik szimpatikusak neked a hp- ből, és miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok , Létszi ha kedvetek tartja, válaszoljatok-e kérdésekre:). Én nagyon tisztelem Rowling-ot, de ti, ha átírhatnátok a könyvet egy kicsit, mit írnátok át? Én szívem szerint Fred Weasly-t, Lupint és Tonksot életbe hagynám,és Hedviget többször megemlíteném de ez az én pici változtatásom :)

2017. júl. 10. 18:51
 1/9 anonim válasza:
100%

Draco Malfoyt nagyon utálom mert nagyon szemét volt az egyész sorozatban

Sirius nekem szimpatikus(mer mér ne)

Én azt változtatnám meg hogy Sirius ne haljon meg (az egyik legjobb karakter és a kedvnecem is).Freddel Lupinnal és Tonksal kapcsolatba egyet értek veled.

2017. júl. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én kedvenc szereplőim Ron, Fred és George, főleg és igazából nincs is olyan karakter akit úgy igazán utálok. Szerintem a haláloknak az átírása nem pont a legjobb döntés. Az eseményeknek ezek adták meg a súlyát. Ha Fred, Tonk vagy Lupin vagy éppen senki más nem hal meg a roxforti csatában (vagy mondjuk csak névtelen diákok) akkor annak kicsit túlságosan is gyerekmese íze lenne. Mintha a szimpatikus szereplők körül egy védőpajzs lenne hogy "őket nem lehet megölni". Ugyanez Sirius vagy Cedric halálánál. Kellettek a halálok hogy Harry és a többiek karaktere tovább tudjon fejlődni.
2017. júl. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem:) köszönöm a (z eddigi) válaszokat és a véleményeket.
2017. júl. 10. 19:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc szereplők? Van egy pár. Kb az egész tekergő era (kivéve Pettigrewt).

De bírom Harryéket is... Mindenkit. Hagridtól kezdve Bellatrixom át Ginnyig mindenkit bírok.

Aki nem szimpi az az fentebb említett Féregfark és Umbridge. Dehát nélkülük nem lenne kerek a sztori.


Kit hagynék életben? Hát Lilyt és Jamest, (meg Siriust és Lupint és Tonksot és Credence-t és Dobbyt...) de akkor hol lenne a történet?:D

2017. júl. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy így nem lenne történet, de Fred és (átgondolva) Sirius halála "megrázott" , de én mindenkit sajnálok aki megghallt, de de tudom, ez kellett bele, köszi a válaszokat, ment a zöld likeolós pacsi
2017. júl. 13. 10:30
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A kedvenc szereplőim Harry,Cedric❤,Piton,Sirius!


Életben hagynám Cedricet❤,Pitont,Siriust,Dumbledort,Mordont,Fredet,Remust és Tonkst.

2017. júl. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, Dumbledore is a kedvencem. Me McGalagony professzor.
2017. júl. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudom nem nagyon ide tartozik de nekem Mcgalagony professzor is szimpatikus, főleg az 5. Részben amikor kiabál a békával mármint umbridge-dzsel hogy azért is aurort csinál Harryből, leg amikor tanácsot ad Hóborcnak hogy a csillárt más fele tekerje( 5. Részét olvastam most ezek a friss emlékeim.
2017. júl. 16. 09:16
 9/9 anonim válasza:
mindenkit bírok
2018. máj. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!