Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon szeretek egy anime...

Csokipók kérdése:

Nagyon szeretek egy anime karaktert (Levi Ackerman) és nem tudok másra gondolni csak rá, és azért van az hogy nem tudom szerelmbe esni élő lélegző friss húsos emberbe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

#anime #Attack on Titan #sze..rántott hús
2017. júl. 12. 03:47
1 2
 1/16 anonim válasza:
77%
Pedig én azthittem szeretsz...
2017. júl. 12. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hú. Mintha magamat hallanám pár éve :P


Nem nagyon tudsz mit tenni, fel kell fognod, hogy ő nem létezik. Ettől még kedvelhetsz egy karaktert, sőt szeretheted is, de próbáld meg megtalálni a határvonalat a képzelet és a valóság között. Nem tudom hány éves vagy, de az is lehet, hogy ez csak egy fellángolás, vagy még nem találkoztál senkivel, akit igazán szerethettél, ezért próbálod Levivel helyettesíteni azt a valakit. Szerintem várj még, lehet ha találkozol a nagybetűs Ő-vel, nem is lesz kérdés, hogy ő vagy Levi.

2017. júl. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%
Nőj fel :)
2017. júl. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem azt kérdeztem h felnőjek e vagy sem:) de azért köszi mostmár elmehetsz :D
2017. júl. 12. 18:17
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Szánalmas vagy. :)
2017. júl. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
de rossz nekem, és van kutyád?
2017. júl. 12. 20:59
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen ismerkedj nyugodtan. Én 26 éves vagyok, de mai napig van olyan anime karakter, akibe bele vagyok zúgva..


Amikor volt pàrom is àlmodoztam karakterekről néha, exemnek pedig volt egy amerikai énekesnője, aki irànt plàtói szerelmet tàplàlt... Mindig mondtuk a màsiknak, ha megjelenik xy az ajtómban, akkor lelépünk vele... De tudtuk jól,h csak hülyéskedik a màsik 😊

Szóval ezen ne aggódj,ha megjelenik valaki neked való, előbb utóbb észre fogod venni ;)

2017. júl. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszönöm, megprobálom
2017. júl. 14. 21:59
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

Talán azzal kellne megbékülnöd, hogy nem szerelmes vagy , hanem rajongsz egy nem létező karakterért. Amivel nincs is különösebb baj-ha nem lesznek irreális elvárásaid az igazi emberekkel szemben.


Lásd meg az igazi emberekben is a jót, szépet, elismerésre méltót, és akkor majd rájöhetsz milyen egy igazi, hús-vér szerelem :)

2017. júl. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2017. aug. 2. 02:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!