Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van joga az anyukámnak a...

Van joga az anyukámnak a telefonomban kutakodni?

Figyelt kérdés
Meg kell mondanom neki a telefonom feloldó mintáját hogy megnézhesse rajta a fotókat es a facebook uzeneteimet? Normalis?? Van hozza joga? 15 eves lany vagyok

2017. júl. 15. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha adtál okot, akkor igen.
2017. júl. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hát ne mondd meg

sőt dugd el előle

neked is van magánèleted, akárki akármit mondd

2017. júl. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen az sem kötelessége, hogy telefont vegyen neked.
2017. júl. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

18 éves korodig ő a gondnokod.

De a kódod nem kell elárulnod, csak nyisd ki neki, hogy belenézhessen.

Amúgy ezt nem illik, csak ha okot adsz rá.

Adtál rá okot?

2017. júl. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Adtam
2017. júl. 17. 07:31
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát a meztelen képeidre én is kíváncsi lennék.
2017. júl. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elég sok veszély leselkedik a fiatal lányokra, az Interneten keresztül. Idegenekkel beszélgetnek ott, elhívják valahova találkozni, stb. Inkább legyen ellenőrizve, mint hogy bajod essen. De nem mindig lesz ez így, nyugi, majd te is jobban megtanulod, mibe szabad belemenni, mibe nem.
2017. júl. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha adtál, akkor igaza van.

Inkább gondolkozz el, hogy min kellene javítanod, hogy ne legyen oka keresgélni.

2017. júl. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy kiskorúnak is van intim szférája, amihez a szülőnek semmi köze. Még akkor is ha ő vette a telót és (ismervén az itteni fröcsögő szóhasználatot) a "büdös kölke az ő kenyerét zabálja", meg menjen el dolgozni, meg menjen albérletbe, meg álljon meg a lábán, meg különben is mi joga van élni és emberi méltóságot tartani...

Szóval elengedve a demagóg és itt roppant divatos bullshitet, igen perverz dolognak tartom ha a szülő a gyereke telefonjában akar kutakodni. Még jó hogy a bugyijában, meg a cuccai közt nem. Agyrém.


Szóval szerintem nincs joga hozzá (gyertek pontozzatok mínuszig nyugodtan, teszek rá), a gyereknek, kiskorúság ide, gondviselőszülő oda, joga van levéltitokhoz, intim szférához stb. Ha nincs bűncselekmény gyanú, (drog, prostitúció stb) akkor tiszteletben kell tartani.

2018. ápr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom, feltűnt-e, de a kérdező épp maga mondta, hogy adott rá okot.


Tehát a szülő okkal feltételezi, hogy gond van - márpedig neki KUTYA KÖTELESSÉGE a gyerekét megvédeni, megóvni. Akkor is, ha a gyerek azt hiszi, nem árt senkinek.

2018. ápr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!