Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet valaki úgy drogfüggő,...

Lehet valaki úgy drogfüggő, hogy csak maximum 3szor próbálta, de sirni tud, ha nincs? -

Figyelt kérdés
nem heroin, meg kokain, amire az ember rászokik szinte rögtön, hanem más gyengébb.Habár előtte is kivántam, mielőtt nem próbáltam, de most annyira kéne :S
2010. máj. 21. 21:35
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

hiszen leirtam :D

ott van, ketamin

2010. máj. 21. 21:50
 12/29 anonim ***** válasza:
Az a lonyugtato, nem ? Es milyen hatasai voltak ?
2010. máj. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

eredetelig az, igen :) de az alapban folyadék, erre a használatra meg porrá kell zúzni :D


olyan, mint mikor az ember be van rúgva, időérzék eltorzul, jó kedved van, járni nemnagyon tudsz, kábé ennyi :D jó :)

2010. máj. 21. 21:52
 14/29 anonim ***** válasza:
Csak azt hiszed, hogy az ember nem szokik rá akár már az első után is...
2010. máj. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
öööö hát sírj :D egyél fagyit nézz meg egy szar filmet és aludj :D mintha dobott volna a pasid / csajod , nálam bevált:D
2010. máj. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:

Kedves kérdező! Előre leszögezném, hogy nem szokásom ok nélkül leoltani embereket. Sőt, nem szeretem tenni, de itt kénytelen vagyok.


Könyörgök, ha már tudatmódosító anyagokat használsz, ALAPOSAN nézz utána MINDENNEK.


Egyszerűen hülyeségeket beszélsz, látszik, hogy fogalmad sincs a hatásmechanizmusáról. A Ketamin okozhat erős lelki, és FIZIKAI függőséget. A ketamin egy NAGYON erős drog, és a felhasználás módjától, és az anyag tisztaságától/szennyezésétől függően, nagyon veszélyes is lehet.

(izomba szúrás esetén: rengeteg fertőzés, gyulladás, izomsorvadás, túladagolás a bizonytalan tisztaság miatt stb.. szájon át: gyomorfekély, bél bántalmak, nagyobb esély túladagolásra stb.. Orron át: gyulladások, kisebesedések, tüdő gondok, stb..)


Továbbá gyakori használat mellett, a hatása alatt légzési nehézségeket, felgyorsult szívverést, hányást, okozhat. A hányás meg azért nagyon veszélyes ketamin esetén, mert a ketamin nagyon durván érzéstelenítő hatású, ami hányás közben komoly problémákat okozhatnak. Nem egy ember halt már bele azért, mert ketamin hatása alatt hánynia kellett, majd a hányás elakadt a torkában, és megfulladt.


Jól hangzik, mi? Pedig a ketamin ilyen, és ha nem felelőtlenül, tanulmányozás nélkül szednél össze vissza ilyen szereket, akkor ennek tudatában lennél, és nem pofáznál olyan hülyeséget, hogy nem okoz komoly függőséget.


Gyakori használat mellet mentális problémákat is okoz. (orvosi kutatások által alátámasztva, nem úgy mint az áltudományos antifüves hülyeségeknél) Leggyakoribb a paranoiás téveszmék kialakulása.


Sajnos már rászoktál. Persze még nem olyan vészes a helyzet mintha már évek óta élnél vele, de ha nem akarsz később majd a fizikális elvonási tünetekbe belehalni, vagy a hatása alatt megfulladni, akkor sürgősen szokj le róla.

2010. máj. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
nem, ilyen nincs. ez max. feltűnési viszketegség.
2010. máj. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
kedves vagy, de ezeket én is mind olvastam és alaposan utánajártam :) ez csak egy szimpla kérdés, hogy valóban igaz lehet-e
2010. máj. 21. 22:12
 19/29 anonim válasza:
Ha utánaolvastál, akkor miért állítottad olyan biztosra azt, hogy nem okoz olyan komoly függőséget? Hm?
2010. máj. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

nem azt irtam :)

azt irtam,hogy egy alkalom után nem hinném.

2010. máj. 21. 22:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!