Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet valaki úgy drogfüggő,...

Lehet valaki úgy drogfüggő, hogy csak maximum 3szor próbálta, de sirni tud, ha nincs? -

Figyelt kérdés
nem heroin, meg kokain, amire az ember rászokik szinte rögtön, hanem más gyengébb.Habár előtte is kivántam, mielőtt nem próbáltam, de most annyira kéne :S
2010. máj. 21. 21:35
1 2 3
 21/29 anonim válasza:

"de ez valami másfajta mert tudom, hogy ennyitől az ember nem szok rá."


Az a drog, ami fizikai függőséget okoz, a szer utáni sóvárgást már 1 alkalom után is kiválthatja. Heroin pl persze jobban, de ketamint is kívánni fogod. Ezért lehet könnyen rászokni..

2010. máj. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
te lónyugtatót zabálsz és csodálkozol, hogy rosszul vagy? volt akinek kb. a veséje szétrohadt tőle.
2010. máj. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
Egy srác a telepen egyszer próbálta ki és azóta is rendszeresen fogyasztja nem szép látvány meg amúgy is suttyó cucc a ketamin biztos falusi vagy ... én inkább csak füvet szívok de néha ha elmegyek bulizni lecsúszik 1-2 szotyi vagy pár utca gyors de bőven elég nem vagyok ráállva egyikre sem nem sóvárgok utána. Ha van akkor jó, de ha nincs az se baj
2010. máj. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Nem, ennyitől nem szoktál rá, csak sóvárogsz utána, de függő nem vagy. Ha folytatod könnyen az lehetsz.


"Habár előtte is kivántam, mielőtt nem próbáltam"


Ez a mondat értelmetlen. Szövegileg is, de ez most mellékes.

Hogy kívánhattad, ha nem tudtad, hogy milyen, és még nem próbáltad.

2010. máj. 22. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
úgy, hogy magát a DROGOT kivántam. Gondolkozzál már!
2010. máj. 22. 10:30
 26/29 A kérdező kommentje:

ja és senki nem mondta, hogy rosszul vagyok tőle :D

ezt sem tudom honnét szedted

2010. máj. 22. 10:30
 27/29 anonim ***** válasza:
Ember, hogy kívánhattál egy olyan valamit, amiről nem tudtad, hogy milyen? Nem a DROGOT kívántad, hanem szeretted volna kipróbálni.
2010. máj. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
a kokain nem okoz fizikai függőséget, mégis nagyon kívánod már az első alkalom után is..tehát nem attól függ, hogy fizikai függőséget is okoz-e vagy "csak" pszichikait..mellesleg a pszichikai függőség rosszabb és amiatt nem szokik le a drogosok 60%-a még akkor sem, ha a fizikain 2hét után valahogy túl esik.
2010. máj. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

14:49

igen és ezáltal kivántam a DROGOT.Jézusom

az annyira lényegtelen, hogy próbáltam-e előtte, vagy sem.Szerettem volna kipróbálni igen, de én akkor is tudtam, hogy élni is fogok vele

2010. máj. 23. 10:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!