Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy a kpopperek jobban szeretik a BTS-t mint az EXO-t? Ti mit gondoltok kik helyesek belőle? Melyik bandát szeretitek jobban?

Figyelt kérdés

Szerintem az EXO jobb ugyanis a tagok helyesebbek,illetve a számaik sem olyan "düm-düm" zenék.Nem arra gondolok,hogy a BTS-ben nincs helyes,sem pedig arra,hogy az EXO-ból mindenki helyes.Az EXO-ból szerintem D.O.,Chanyeol,Sehun,Baekhyun,Kai,és Lay néznek ki igazán jól.A BTS-ből pedig Jimin,Jongkook,Suga és V.

Mindenesetre,ti hogy vagytok vele?



2017. júl. 18. 18:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
40%

Kedves előttem megszólaló élőlény. Annyiszor megemlítettél, hogy le kellett hányom a monitoromat.

Egy rossz mondatot írtam a bandácskádról, de te jössz mindjárt másik nyolccal. Büszke lehetsz magadra. Vagyis nem. Nem lennék büszke arra, hogy valamit őszintén megszeretek, aztán eldobom, mint te a BTS-t. Én 2014 óta elég sok dolgot megéltem velük, és napról napra jobban szeretem őket, nem úgy tettem mint te.

Ettől függetlenül rosszul vagyok még mindig az Exotól. Láss csodát, azt okát én magam sem értem. Vagy de, de ez mindegy.

És egy fontos dolgot majdnem lehagytam! Nem érzem úgy, hogy a fandomhoz tartoznék, mert nem tartom a kapcsolatot más ARMY-kkal, nincs kivel a BTS-ről beszélnem, DE, az, hogy büszek ARMY vagyok, az fontosabb mint a nevem.

Én rosszul tudok lenni rajongóktól, te is, nahát.

Én se kértem belőled, ahogy te se belőlem. Az a mondatod meg, hogy nem akartál senkit megbántani, nem csillapítja a hányingeremet. További jó Exozást az ilyen balfácánoknak.

2019. aug. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
További jó BTS-ezést az ilyen mocskolódó, bunkó pukkancs "élőlényeknek,,.
2019. aug. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én a BTS-t jobban szeretem. Szerintem Jimin nagyon cuki
2021. szept. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!