Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? 14 éves leszek...

Mit csináljak? 14 éves leszek nemsokára és még csak 152 centi magas vagyok.

Figyelt kérdés
Eléggé zavar hogy igy alig ehetek valmit mert a suly az meglátszik rajtam, és igy egy dagadt manonak tűnök.

2017. júl. 21. 17:26
 1/1 anonim ***** válasza:

18 vagyok és még nálad is alacsonyabb.

A magasságodat nem tudod befolyásolni. Én 12 éves korom óta ugyanakkora vagyok, mert 10 voltam, amikor megjött.

Sokáig magasabb voltam a kortársaimnál, mert előbb értem.

De nem áll meg a világ a magasságodnál.

Így is lehetsz csinos, nőies, szexi.

Csak viseli azt, ami tetszik és elégedj meg magaddal.

Ne kezeld le, hanem szeresd és becsüld meg magad.


"Alig ehetek valamit" - A legnagyobb idiótaság teteje, amikor valaki azt gondolja, hogy akkor lesz vékonyabb, ha alig eszik valamit.

Nem, Édesem. Ha keveset eszel, attól lelassul az anyagcseréd, a szervezeted csak tartalékolni fogja a tápanyagot, és bármilyen meglepő: hízni fogsz.

Olvass utána a glikémiás indexnek! Én 20 (!!!) kilót dobtam le éhezés nélkül South Beach diétával.

Mennyiségben jóval több ételt ettem, de mind alacsony glikémiás indexű volt, így az anyagcserém és az alakom is meghálálta.

2017. júl. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!